У Межівську громаду прибула чергова партія продуктових наборів від БО “Янголи спасіння”. Хто може отримати

5 квітня 2023 року Межівська селищна територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації «Янголи спасіння» у вигляді продуктових наборів.

Про це повідомляє офіційна сторінка громади у facebook

Допомогу можуть отримати:

люди з інвалідністю всіх категорій населення, які зареєстровані та проживають на території Межівської селищної ради (хто не отримував у квітні) (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку МСЕК про підтвердження групи інвалідності/довідка ЛКК для дітей з інвалідністю), за отриманням продуктового набору звертатися за місцем реєстрації (адміністративні будівлі своїх старостинських округів);

 

внутрішньо переміщені особи, які тимчасово перемістилися та фактично проживають у нашій громаді (хто не отримував у квітні) (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку внутрішньо переміщеної особи та додаток до неї), крім Новогригорівського та Преображенського старостинських округів звертатися за отриманням продуктового набору за адресою: смт. Межова, просп. Незалежності, 8 – КЗ «Центр культури та дозвілля «Межівської селищної ради» з 06 квітня 2023 року. Час отримання: з 8:00 до 16:00 години.

внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають на територіях Новогригорівського та Преображенського старостинських округів за отриманням продуктового набору звертатися за місцем реєстрації (адміністративні будівлі своїх старостинських округів).