Субота, 20 Липня, 2024
Життя громадиПро головне

У Межовій відбувся волейбольний турнір пам’яті загиблого межівчанина Ігоря Діденка

У Межівській громаді відбувся волейбольний турнір  пам’яті юного межівчанина,  волейболіста, випускника Межівської  ДЮСШ, члена збірної команди Межівської громади з волейболу –  Ігоря Діденка, який трагічно загинув внаслідок терористичного удару росіян по центру селища Межова 16 серпня 2023 року. Йому було лише 18 …

Загалом, у турнірі взяли участь чоловічі/юнацькі команди 3-х сусідніх громад – Межівської (юнацька та доросла), Слов’янської та Петропавлівської.

Перед початком турніру до учасників звернулись Межівський селищний голова Володимир Зражевський та директор дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Данюк.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять юного хлопця – Ігоря Діденка, а разом з ним і пам’ять всіх жертв путніської росії – країни-терористки, яка прийшла на нашу землю з метою геноциду українського народу…

– Ігор  дійсно був  гарним прикладом і для друзів, і для зовсім  юних  спортсменам, добрим товаришем та еталоном  людяності, – відзначили виступаючі, – І сьогодні ми як ніколи маємо бути єдині  у досягненні головної мрії для всіх українців – Перемоги!

Сказати, що, де-факто, турнір  вдався, означає не сказати нічого. Він буквально захопив своїми емоціями від першої і до останньої хвилини. Причому, навіть глядачів, знайомих з волейболом досить поверхово.

Вболівали за свої команди та аплодували вдалим діям гравців всі, без виключення, глядачі та суперники. Найактивніше, звичайно підтримували господарів змагань…

За регламентом з турніру вибувала команда, що зазнала двох поразок у протистоянні за коловою системою. Таким чином, переможець змагань визначався у заключному – очному протистоянні принципових суперників: команд Межівської та Петропавлівської громад.

Переконливішими цього дня виявились саме петропавлівці, які впевнено виграли обидві партії фактично фінального двобою.

Щирі вітання!

У межівчан – срібло, бронзові нагороди – в активі команди зі Слов’янської громади.

Дякуємо за організацію змагань – Межівській селищній раді, відділу освіти молоді та спорту, Межівській ДЮСШ та головному арбітру змагань –  Владиславу Канівцю (Новопавлівська СТГ).

підготував “Межівський меридіан”