П’ятниця, 17 Квітня, 2026
Про головнеСпортивний меридіан

Волейбольний турнір у Дніпрі пам’яті тренерів Межівської ДЮСШ: золото і срібло межівчанок

У місті Дніпро відбувся зворушливий та водночас яскравий волейбольний турнір серед дівчат під егідою Межівської ДЮСШ — турнір пам’яті тренерів, які назавжди залишили слід у серцях вихованців і колег.

Ці змагання присвячені Віталію Нікітенку — Герою, який захищав Батьківщину у складі 93-ї бригади, а також заслуженим ветеранам тренерської справи: Володимиру Салівону, Петру Кравченку та Анатолію Іванисенку.

У турнірі взяли участь команди у двох вікових групах — 2012 та 2010 років народження. Конкуренція була серйозною, адже на майданчику зійшлися сильні колективи з різних міст:
 «Орбіта» (Запоріжжя) — золото у групі 2010 р.н.
 «Темп» (Тернівка) — традиційно потужна команда, бронзові призери старшої групи
 Команди Дніпра (СДЮШОР) та Кам’янського

 

  Особлива гордість — команда Межівської ДЮСШ:
 1 місце — 2012 р.н.
 2 місце — 2010 р.н.

Цей результат — не лише про спорт, а про характер, витримку та силу духу.

Турнір організовано Межівською ДЮСШ спільно з відділом освіти Межівської громади. Попри те, що громада евакуйована і знаходиться всього за 10 км від лінії фронту, вона продовжує жити, розвиватися і змагатися. Її спортивне серце б’ється — і б’ється впевнено!

 Як зазначила майстер спорту міжнародного класу, тренерка команди «Орбіта» Тетяна Ільїна:
«Чудова організація! Ми завжди готові приїжджати. Захоплюємось мужністю межівчан, які продовжують боротися, незважаючи ні на що».

Команда “Орбіта” – Запоріжжя

Межівчанки, пишаємося вами!

Дякуємо директорці та тренерці Межівської ДЮСШ Галині Мустафівні Ткаченко за відданість справі, силу та натхнення, які ви даруєте дітям щодня.

Разом — до перемоги!