Вихованки Межівської ДЮСШ – бронзові призерки чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу

Успішний спортивний рік для волейболісток ДЮСШ Межівської територіальної громади триває.

Цими днями наймолодші гравчині відділення волейболу успішно підхопили естафету у дівчат старшої групи і здобули медалі першості Дніпропетровщини.    

За сприяння президента ДОГО «Федерація волейболу Дніпропетровської області» Марії Александрової у чудовому спортивному  комплексі «Прометей» (смт Слобожанське) відбулися фінальні ігри Чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед кращих команд дівчат 2011-2012 р. н.

За головний трофей змагалися потужні колективи: ДЮСШОР (Дніпро), ДЮСШ (Новомосковськ), ДЮСШ № 2  (Кам’янське), «Темп» (Тернівка), «Альтаїр» (Гвардійське) та команда Межівської ДЮСШ.

 У   напруженій, цікавій спортивній боротьбі впевнено здолавши волейболісток з Кам’янского та поступившись з невеликим розривом  дівчатам  ДЮСШ «Темп» Тернівки, юні межівчанки посіли 2 місце  у своїй  підгрупі.

А вже поєдинку  за 3-4 місце підопічні тренерки Галини Мустафівни Ткаченко здолали суперниць з Новомосковська, виборовши таким чином  бронзові медалі першості Дніпропетровщини.

Тріумфували на турнірі дівчата ДЮСШ «Темп» (Тернівка), друге місце посіла команда «Альтаїр» (Гвардійське).

Склад команди Межівської ДЮСШ: Дресь Міла, Данілова Анна, Зоц Софія, Ченчевич Валерія, Чернова Вероніка, Панчишина Мєланія, Костиря Валерія, Свіженець Валерія, Кривонос Катерина, Гапчич Софія та Середа Тамара.

Кращим гравцем обласних змагань заслужено було визнано капітана межівчанок – Дресь Мілу.

Тренер нашої команди Галина Мустафівна була нагороджена подарунком  та грамотою за підготовку бронзових призеров Дніпропетровської області з волейболу.

Галина Ткаченко:  

«Наймолодші дівчата відділення волейболу  Межівської дитячо-юнацької спортивної школи, до речі,  які серйозно займаються волейболом лише один рік,  дуже добре проявили себе в цих змаганнях.  А головне –  отримали незабутній  досвід участі у  фінальному етапі. Це  – інша відповідальність, напруга іт . д.

Ніколи не зупиняємося – сміливо та впевнено  крокуємо вперед. Впевнена – у цих дівчат все ще попереду !

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність президенту ДОГО «Федерація  волейболу Дніпропетровської області» Марії Александровій за підтримку дитячого та юнацького волейболу; гарні призи і нагороди віце-президенту  ДОГО «Федерація волейболу Дніпропетровської області»  Івану Бабичу – нехай дитяча вдячність повернуться до вас сторицею.        

Тренерська повага – за старання моїм дівчатам та усім  батькам наймолодшої команди відділення волейболу Межівської ДЮСШ за розуміння і підтримку у цей нелегкий час.

Безмежна вдячність, честь і Слава нашим найкращим ЗСУ!»

Що ж, побажаємо невтомній тренерці та юним спортсменкам не зупинятися на досягнутому – нових перемог та  командного духу!