Дитинство має право на життя. У Межівській громаді відзначили День захисту дітей (ФОТО)

Щорічно 1 червня весь світ відзначає День захисту дітей.

Маленькі українці знову зустрічають цей день в умовах жорстокої війни…

Внаслідок російської агресії  саме діти стали однією з найбільш уразливих груп населення.

Як відомо, від початку повномасштабної агресії росії в Україні, через дії російської армії, загинули щонайменше 484 дитини, ще 992 отримали поранення різного ступеня складності.

Тож для наших дітей – це свято має особливе значення…

А для нас – захистити дітей — це мати майбутнє!

 

3 червня у  Межівській громаді пройшов захід, присвячений Дню захисту дітей під гаслом «Дитинство має право на життя», який організували відділ культури і туризму, Центр культури та дозвілля, Центр активності громадян, Історико-краєзнавчий музей, Будинок дитячої та юнацької творчості.   

На кілька годин площа біля Центру культури та Центральний парк селища перетворилися на маленьке дитяче містечко, де повноправними господарями були саме дітлахи.

Вони, з притаманною їм безпосередністю, не могли приховати свого святкового, піднесеного настрою, і користуючись нагодою, що називається, намагалися відірватися на повну.

Працювала фотозона, всі бажаючі мали змогу прикрасити обличчя, ручки тощо чудовими малюнками (боді-арт від Аделаїди Іщенко).

Особливою увагою малечі користувалась презентація спеціалізованого обладнання від Межівських рятувальників (ДПРЧ -59). Посиліти за кермом пожежного автомобіля чи вдягнути шолом рятувальника – емоції незабутні!

Та головне, що присутні дітлахи стали не просто глядачами, а й активними учасниками свята.

Одразу кілька команд долучилися до квест-гри, під час якої вони виконували різноманітні: творчі, інтелектуальні, рухливі, креативні тощо завдання…

Вийшло цікаво і захоплююче!

Тим часом, не нудьгували і батьки та глядачі, адже їх запросили до участі у розважальних конкурсах: «Одягни маля», «Хитрий учень», «Музиканти».

Свою творчість учасникам дійства дарували вихованці Зразкового танцювального колективу «Натхнення» (керівник Анастасія Птиця), Межівської мистецької школи, Центру культури та дозвілля.

Жодна дитина на святі -– не залишилась поза увагою, взяла участь у якійсь грі чи конкурсі і обов’язково отримала морозиво.

Одним словом – нудьгувати  не доводилось…

Вже традиційно, кожен захід у громаді  проводиться на підтримку збройних Сил України, тож бажаючі могли зробити свої донати у скриньку.

Як підсумок. День Захисту дітей….

Війна забрала в українських дітей –  дитинство, позбавила захищеності, безпеки, батьків… Українські діти швидко дорослішають, відчувають усю несправедливість світу, коли країна- терорист позбавляє майбутнього тебе, твою родину і твою рідну країну.

Дуже хочеться, щоб у житті кожної дитини були лише сонячні, радісні дні, а війна, окупація, міни – це усе було несправжнім, хай у кіно, у книгах….

Але ніколи у реальному житті не було війни…

Ми переможемо заради наших дітей. Наші діти будуть переможцями. Інакше бути не може!

Добро завжди перемагає зло!