Субота, 20 Липня, 2024
Про головнеСпортивний меридіан

Юні волейболістки Межівської громади здобули перемогу в обласному турнірі

Вихованки секції волейболу Межівської ДЮСШ стали переможцями турніру з волейболу серед команд Дніпропетровщини, який присвятили Героям – захисникам України та 28-й річниці Конституції України.

У гостинному Перещепино пройшов Відкритий   обласний спортивний  кубковий  турнір з волейболу у рамках фестивалю спорту “НЕЗЛАМНИЙ НАРОД НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ”, присвячений Героям Захисникам України, з нагоди відзначення 28-ї річниці Конституції України  під патронатом Перещепинського  міського  голови Ярослава Цвіркуна “Маю честь запросити”, за підтримки управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації та федерації волейболу Дніпропетровської області.

Протягом 2 днів, емоційно та з великим спортивним азартом розгорталися події на  волейбольних майданчиках  –  19 команд Дніпропетровської області  (дівчата  2010 р. н і мол, дівчата 2007 р. н.і мол та аматорські чоловічі команди) змагалися за чемпіонські звання.

Яскраві розіграші, шквал емоцій, підтримка та командний дух подарували гарний настрій і позитивні емоції  присутнім   шанувальникам волейболу.

Приємно відзначити, що переможцями обласного турніру серед дівчат 2010-2011 р. н. стала команда  дівчат ДЮСШ Межівської селищної ради тренера-викладача Ткаченко Г. М.

Звання найсильнішої команди турніру наші дівчата вибороли у протистоянні (!) 8 команд, а саме:  ДЮСШ м. Тернівки, Перещепино, Кам’янського, смт Магдалинівки, Томаківки, Слобожанського, Губинихи та, власне, Межової.

Дійсно, цього дня  подопічні Галини Мустафівни,  не дали жодного шансу своїм суперницям.

Впевнено посівши І місце у своїй підгрупі (Межова –Тернівка 2:1, Межова-Томаківка 2:0, Межова-Кам’янське 2:0), у фіналі,  у напруженій  боротьбі,  межівчанки здолали потужну  команду дівчат Магдалинівської  ДЮСШ з рахунком 2:1  і стали переможцями.

Третє місце посіли юні волейболістки ДЮСШ смт Слобожанське,  четверте місце – за командо ДЮСШ «Темп» м. Тернівка.

Тож привітаємо справжніх героїнь цього спортивного свята:

Лесик Анну, Дресь Мілу, Ковтун Поліну, Рисович Крістіну, Ступу Каріну, Васічкіну Мілану, Панчишину Мєланію, Данілову Анну та Середу Тамару.

Кращим пасуючим гравцем  обласних змагань заслужено визнано ученицю відділення волейболу Межівської ДЮСШ Каріну Ступу!

Галина Ткаченко:

«Святкую цей тріумф разом  зі своїми дівчатками, це дійсно була чесна  і блискуча перемога. На жаль, не пощастило старшим дівчатам  2007 р.н і молодші, вони стали четвертими  на цьому турнірі.

Повертаючись до перемоги, впевнена, що ці змагання обов’язково  стануть для цих молодих спортсменок  гарним стимулом для покращення своєї спортивної майстерності  та  дуже  радію за своїх колег ДЮСШ «Темп» м. Тернівки Решту Володимира Івановича та Корсун  Ольгу Григорівну – переможців  обласного турніру та команду смт. Слобожанське тренера-викладача Дубовиченка Святослава Анатолійовича, які стали срібними призерами серед  дівчат старшої вікової категорії,

Загалом, хочу сказати  гарні слова на адресу колег тренерів, незалежно від зайнятих місць у цих  змаганнях та подякувати їм за підтримку і працю у цей нелегкий час.

Щира вдячність президенту ДОГО «Федерація  волейболу Дніпропетровської області» Марії АЛЕКСАНДРОВІЙ за підтримку юних волейболісток команд ДЮСШ, гарні призи і нагороди віце-президенту  ДОГО «Федерація волейболу Дніпропетровської області»  Івану Бабичу, окрема  вдячність за увагу й теплий гостинний прийом голові міської ради  м.  Перещепино  Ярославу Цвіркуну, дирекції та колективу Перещепинського ліцею та Перещепинської  гімназії, за високу якість суддівства – Анжеліці Овчаровій, дякуємо за гарне яскраве оформлення афіш, робочих протоколів та наданих фотоматеріалів  Віталію Прудкосвисту.

Завжди вдячні начальнику відділу освіти Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденкоза  наданий автотранспорт та постійну підтримку  наших волейболісток.

За розуміння та допомогу – всім  батькам учасниць даних змагань.

Звичайно, безмежна вдячність, честь і СЛАВА нашим найкращим ЗСУ!”

Ще раз привітаємо юних межівчанок  з  перемогою та побажаємо підкорення нових спортивних вершин, бадьорості духу, сили волі й саме головне – впевненості в собі!