Юні волейболістки Межівської громади здобувають чергову перемогу на обласному турнірі

Цими весняними днями у Підгородненському ліцеї №2 відбувся Відкритий чемпіонат з волейболу, присвячений Міжнародному дню спорту серед дівчат ДЮСШ 2010 року народження та молодші.

У змаганнях взяли участь колективи Підгородненської, Васильківської, Слов’янської та Межівської територіальних громад Дніпропетровської області.

На  урочистому відкритті до учасниць обласних змагань та всіх присутніх  з вітальним словом звернувся  голова Підгородненської громади Віталій Юрійович Моргун, який побажав  нових спортивних звершень, безкомпромісної, чесної гри та перемоги найкращим!

Волейбол — це колективна гра і кожен її учасник, звісно ж, докладає максимум  своїх навиків, майстерності  для  успішного  виступу  команди. А тому й кожна перемога — це насамперед  результат  спільних  зусиль.

Цього дня усі  ігри були дійсно цікавими та напруженими, але фортуна посміхнулася  юним межівчанкам.  Хоча, дякуючи спортивній удачі, не забуваємо і про майстерність, налаштування наших землячок, які були сильнішими за одноліток у всіх поєдинках.

Тож  вітаємо  переможців  Чемпіонату м. Підгородне  з волейболу до Міжнародного Дня спорту – команду дівчат Межівської ДЮСШ  тренера-викладача  Галини  Мустафівни Ткаченко  у такому складі:  Лесик Анна (капітан команди), Ковтун Поліна, Соломіна Софія Васічкіна Мілана, Рисович Крістіна, Дресь Міла, Ступа Каріна, Панчишина Мєланія, Костиря  Валерія, Данілова  Анна та Ченчевич Валерія.

За  підсумками змагань та рішенням суддівської колегії найкращою гравчинею  турніру визнана наша юна межівчанка  Софія Соломіна.

Срібним призером стала  потужна команда господарів тренера-викладача Діденка Віктора Дмитровича.

Надзвичайно приємно, що бронзу здобули наші «землячки» дівчата Слов’янської громади тренера-викладача з волейболу Таранця  Миколи  Миколайовича.

Четверті цього дня  – зовсім юні волейболістки тренера-викладача Васильківської ДЮСШ Іманти Йосипівни Ціох.

Галина Ткаченко, заступник директора Межівської ДСЮШ, тренер

«Звітний турнір у гостинному  Підгородньому став   справжнім святом аматорського/юнацького волейболу.  Спорт і фізична культура для учнівської молоді завжди є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Щодо нашого виступу, то буду говорити про перемогу моїх юних дівчаток, насамперед над собою та своїми емоціями!

Кубки здобувають завжди колективи, які відзначаються сильним командним духом, з повагою відносяться не тільки до колег по команді, а й до до суперників!

Дуже радію за свою вихованку – старанну та талановиту Соломіну Софію, яка заслужено вже не вперше отримує номінацію «кращого гравця!»

Велике спасибі за запрошення досвідченому тренеру-викладачу з волейболу м. Підгородне Діденку Віктору Дмитровичу, організаторам та суддям обласних змагань за гідний прийом –  переможці та призери були нагороджені гарними волейбольними Кубками, спортивними медалями та  приємними  солодкими  призами.

 Завжди вдячні начальнику відділу освіти Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденко за постійну підтримку та віру в наших волейболісток.

 Доземний уклін нашим Захисникам, які зараз захищають наш  спокій та  дають можливість займатись улюбленою справою нам і нашим дітям!