Збирають підписи про присвоєння звання Героя України загиблому Владиславу Острянину з Межівської громади

19 березня 2024 року на сайті Президента України зареєстровано електронну петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) Острянину Владиславу Миколайовичу

Для того, щоб глава держави розглянув цю Петицію, необхідно, аби її підписали 25 000 громадян. 

Межівчанин Владислав Острянин, боєць 23-ї Окремої механізованої бригади загинув 5 липня 2023 року під час важких боїв за звільнення України поблизу населеного пункту Приютне Запорізької області.

Останній шлях встелили квітами. У Межівській громаді попрощалися із полеглим воїном Владиславом Острянином

Петиція про присвоєння звання «Герой України» посмертно Острянину Владиславу Миколайовичу , військовослужбовцю 23-ї Окремої механізованої бригади розміщена на офіційному сайті Президента України.

https://petition.president.gov.ua/petition/192898.

Її автор – дружина Владислава – Наталія.

Шановний пане Президенте!
Прошу Вас розглянути петицію щодо надання Героя України ( посмертно) хороброму та мужньому захиснику нашої Батьківщини. Військовослужбовцю Збройних Сил України Острянину Владиславу Миколайовичу 10.09.1991 року народження, уродженцю смт. Межова Дніпропетровської області.
Молодшому сержанту – командиру відділення 5- го розрахунку ( АГС-17) третього гранатометного відділення протитанкового взводу 1- го механізованого батальйону 23 окремої механізованої бригади, військової частини А4741.
З перших днів повномасштабного вторгнення Владислав став на захист незалежності та територіальної цілісності України. Гідно виконував свої обов’язки, ділився знаннями з побратимами. За час служби неодноразово доводив свою вірність військовій присязі та державі , сміливо брався за виконання найскладніших завдань. В бою завжди підтверджував свою мужність та незламність.
5 липня 2023 року під час бойового завдання у важких боях за звільнення України мужньо загинув біля населеного пункту Приютне Пологівського району Запорізької області.
Був нагороджений орденом “За мужність III ступеня (посмертно)”. Завжди був активним та справедливим, добрим та щирим, відважним та сповненим любові не тільки до своїх рідних, а й до Батьківщини.
Я Острянин Наталія Анатоліївна – дружина, прохаю Вас підтримати цю петицію про присвоєння Владиславу найвищого державного звання Героя України (посмертно). Слава Україні! Героям слава!

Нагадаємо, що Указом Президента України № 578 від 12 вересня 2023 року Герой посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

…Він був мобілізований до лав Збройних сил України від початку широкомасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Закінчив школу сержантів.

Влад завжди був щирим, відвертим, позитивним та надзвичайно товариським. А ще – мужнім та безстрашним!  – таким ми його запам’ятаємо назавжди.

Захищати Батьківщину  пішов з переконанням: вигнати окупантів з рідної землі та здобути Перемогу!

На жаль, війна забирає найкращих дітей України, які не побоялись та стали на її захист, щоб зустріти ворога та дати йому гідну відсіч.

Підтримаймо, петицію!