ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ: УВАГА! БЕРЕЖІТЬСЯ ШАХРАЇВ!

Межівська Державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що останнім часом активізувалися «не чисті на руку» ділки, які ошукують представників бізнесу – під виглядом керівника Межівської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертаються до суб’єктів господарювання з проханнями чи вимогами щодо перерахування на рахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби (фінансова допомога, пожертвування, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Наголошуємо, що посадові особи ГУ ДПС у Дніпропетровській області ні в якому разі не здійснюють подібні телефонні дзвінки, тим більше предметом обговорення не може бути переведення коштів.

Посадові особи Межівської ДПІ діють ВИКЛЮЧНО в межах чинного законодавства та повноважень і ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівника ДПІ надходити не може.

Усі ці дії – незаконні та мають ознаки шахрайства!

 Шановні платники! Будьте обачливими – у разі отримання телефонного дзвінка з номера +380665321649 або іншого телефонного номера інформації про такі пропозиції, або вчинення протиправних дій працівниками Межівської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Дніпропетровській області, повідомляйте на гарячу лінію ДПС України або підрозділ Національної поліції за номером «102».

Межівська Державна податкова інспекція

Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.