Перемога в обласному фестивалі туристичних проєктів!

Туристичний маршрут «Відчуємо дух махновської вольниці» – село Іванівка Межівської селищної ради – посів І місце в обласному фестивалі туристичних проєктів “Дніпропетровщина туристична”!

29 вересня у приміщенні Національного історичного музею ім. Д.Яворницького відбувся фінал ІІ обласного конкурсу туристичних маршрутів серед територіальних громад області «Дніпропетровщина туристична». Цього року надійшло 28 заявок. 10 найкращих із них були виставлені на обласному туристичному сайті для онлайн-голосування.

За словами начальниці гуманітарного управління обласної ради Лілії Гиренко: «Кожне село, селище, місто нашого краю має свою унікальну історію, свої туристичні родзинки. Ми хочемо, аби про них дізналися не тільки жителі Дніпропетровщини, а й всієї України».

Надзвичайно приємно, що І місце у фестивалі-конкурсі посів туристичний маршрут «Відчуємо дух махновської вольниці» – село Іванівка Межівської селищної ради.

Диплом переможців конкурсу та депутатську субвенцію отримали заступник Межівського селищного голови Ірина Новак та начальник відділу культури та туризму Людмила Кропив’янська.

2 місце — Піщанська сільська рада Новомосковського району за туристичний маршрут «Чудеса Присамар’я, що дарують жагу до життя»;
3 місце:
— Миколаївська сільська рада Синельниківського району за туристичний маршрут «Миколаївські дива»;
— Солонянська селищна рада Дніпровського району за туристичний маршрут «Туристичні об’єкти Солонянщини».

Усі інші фіналісти конкурсу отримали заохочувальні подарунки від обласної ради та дипломи учасників конкурсу.