Наша школа – найкраща!

Ось і промайнуло 11 років навчання в рідній школі… Так, рідній, адже вона стала для нас другою домівкою. Наша школа – це школа радості, в якій дають міцні знання, цінують учнів як особистостей зі своїми поглядами, смаками, бажаннями. Тут панують гармонійні стосунки вчителів та учнів. Адже кожен учень хоче навчатись у хорошому закладі, а батьки хочуть, щоб їхні діти у школі були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання.

Знаємо, нам просто пощастило, що ми навчалися у Володимирівській школі. Це – велика родина! Ті хвилини, які ми проводили у школі, допомагали нам стати такими, якими ми є. Школа допомогла зрозуміти, що у кожного є свій талант, і наш обов’язок – не втратити його, щоб наш внутрішній світ ставав багатшим, повнішим, цікавішим і для інших. Нашу школу можна порівняти з кораблем: як не штормить нас у вирі життя, наш заклад тримається гордо! Певно, це завдяки нашому мудрому, порядному, вимогливому директору – Валентині Іванівні Сидоренко. Освітній процес йде злагоджено, бо переймається вона своєю роботою, вболіває за кожну дитину всім серцем. Відмінник народної освіти, учитель-методист – вона двадцять вісім років незмінно стоїть біля керма, зберігає і примножує найкращі традиції школи. ЇЇ можна назвати Учителем усіх вчителів. Наш директор завжди сповнений ентузіазму та ідей. Це завдяки її наполегливій праці гостинно відчиняє двері затишна їдальня, в котрій можна почастуватися смачними обідами, спортивний зал, до якого хочеться бігти на кожній перерві, обладнані навчальні кабінети, прекрасні комп’ютерні класи, шкільна бібліотека.

А ще наша школа – це згуртований колектив висококваліфікованих вчителів – майстрів своєї справи. Не дивно, що кожного року учні школи стають призерами районних, обласних і Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, а 90% випускників поповнюють ряди студентства, здобувають гідні професії і з великою вдячністю згадують щирих серцем своїх наставників, свою альма – матір, що відкрила дорогу в життя.

Весь шкільний колектив, кожен день віддає не тільки свою працю, свій розум і талант, але й своє серце, щоб сіяти мудре, добре, вічне на нелегкій життєвій ниві!

Ми вдячні Валентині Іванівні, вчителям та працівникам школи за знання, підтримку і впевнені, що пам’ять про школу, шкільні роки буде зігрівати нас, допомагати долати труднощі. Наша школа буде завжди часткою нашої душі, символом благополуччя та щастя.

З повагою
учні 11 класу КЗО «Володимирівська ЗШ» МСР»,
випускники 2021 року