Програма ВІднова:UA запрошує молодь на унікальний обмін

Національна програма ВІДНОВА:UA оголошує набір учасників на обмін досвідом та ідеями. Про це повідомляють у Міністерстві молоді та спорту України. Учасники програми подорожуватимуть Україною, навчатимуться відновлювати об’єкти та створювати сучасні хаби для активної молоді.

Молодіжні обміни реалізують у 24 громадах України. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях.

Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не обов’язковий. Проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються коштом організаторів Програми. Долучитися до проєкту можуть усі охочі віком до 35 років, заповнити анкету.

Програма реалізується Міністерством молоді та спорту України, ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» та ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки проєктів ПРООН, фінансової підтримки МЗС Данії та Уряду Японії.

Джерело: Синельниківська РДА