13 медалей на Кубку Дніпропетровської області!

16-17 жовтня у спорткомплексі академії музики імені Глінки (м. Дніпро) відбувся Кубок Дніпропетровської області з пауерліфтингу.

У престижному турнірі традиційно взяла участь команда Межівської ДЮСШ, тренери Віктор Васильович Даценко (Межова) та Юрій Васильович Білик (Новопавлівка). За підсумками першого змагального дня маємо 10 нагород різного ґатунку у наших юнаків та дівчат.

Чемпіонами Дніпропетровської області стали Бобкіна Валерія – категорія до 57 кг, Коц Альона – до 63 кг (екіпіровка), Шеховцова Валерія – до 69 кг, Лобода Гліб – до 46 кг.

Срібло здобули Чабан Софія – категорія до 47 кг, Кучеренко Кіра – до 52 кг, Пивовар Катерина – до 63 кг, Дудник Станіслав – до 74 кг.

Бронзові призери змагань: Письменна Олександра – категорія до 52 кг, Пізняк Олександр – до 59 кг.

IV місця у свої категоріях посіли Зенеч Єлизавета – категорія до 63 кг, Ісмаїлов Артем – до 53 кг, Гоголєв Микола – до 66 кг, Бобкін Андрій – до 93 кг.

Другий змагальний день відзначився виключно перемогами наших земляків, які виступали у протистоянні жінок, чоловіків та ветеранів!

Отже, чемпіоном області серед жінок у категорії до 69 кг (вікова категорія М1) стала Оксана Бобкіна.

Золото у категорії до 83 кг здобув вихованець Віктора Васильовича Даценка – Михайло Ткаченко. На звітному турнірі Михайло зібрав суму майстра спорту України!

Нарешті, наш ветеран у віковій категорії М3 Микола Дмитрович Писаненко мало того, що вже традиційно посів І місце – так ще і встановив рекорд Дніпропетровської області у присиді із солідною сумою 150 кг.

Відзначаємо також і золото у категорії до 93 кг межівчанина, майстра спорту України Андрія Коротуна, який представляв команду м. Дніпра. Андрій, до речі, виборов абсолютну першість у змаганнях чоловіків.

Наші вітання юним чемпіонам, досвідченим спортсменам та ветеранам, а також їх заслуженим тренерам із вдалим виступом на обласних змаганнях!