За честь! За славу! За народ!

12 жовтня у відділі обслуговування користувачів СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» у форматі історичної панорами відбулася зустріч «За честь! За славу! За народ!». Захід своєю тематикою поєднав чотири свята, які відзначаються 14 жовтня: День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День Покрови Пресвятої Богородиці та 79-ї річниці створення Української повстанської армії (УПА).

До бібліотеки завітали учні Межівського професійно-технічного училища, які стали і глядачами, і учасниками дійства. Вони слухали розповідь бібліотекаря, унаочнену презентацією «Козацькій славі жити у віках» та книжковою виставкою-інсталяцією «Життя – Україні, честь – собі». Також активно брали участь у вікторині «Справжні козаки» і подарували гарні художні номери присутнім. Карина Рябчук виконала пісню «Човен», Василь Нестеренко продекламував вірш Дмитра Павличка «Де найкраще місце на землі. Найактивніші отримали заохочувальні призи.

З вітальним словом і побажаннями до присутніх звернулася заступниця директора з навчально-виховної роботи МПТУ Галина Осьмуха. Зокрема, пані Галина відзначила, що молодь – це надія держави, адже має величезну енергію та завзяття, якими зможе допомогти Україні здобути економічну незалежність. Також вона наголосила, що святковий день є одночасно важким і трагічним, адже багато захисників країни загинули, боронячи її від ворога. Серед них і наші земляки, і випускники ПТУ.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляків-героїв Олега Кулиненка, Андрія Шульги, Сергія Сидоренка, Володимира Гаврилова, Віталія Чаплиги та всіх воїнів, які не шкодували власного життя, захищаючи рідну землю, віру християнську, волю і щастя всього народу.