Безцінний досвід стане фундаментом перемог: волейболістки Межівської ДЮСШ взяли участь у “Фіналі чотирьох”

Як повідомляв “Межівський меридіан”, гідно прийнявши естафету від старшої команди дівчат Межівської ДЮСШ, юні волейболістки вже 2010-го  і молодше р.н.  (тренера-викладача Ткаченко Галини Мустафівни) також вибороли путівку до «Фіналу чотирьох».

Фінальні змагання знову відбулися  в стінах чудового спортивного комплексу «Спорт для всіх»  смт Магдалинівка.

За регламентом, до фінальної частини потрапили команди, які посіли перші та другі місця у відбіркових зональних, а саме: Новомосковської міської ради, Магдалинівської, Слобожанської та Межівської селищних рад.

Господарі гостинно зустріли усіх учасників змагань. На урочистому відкритті до  присутніх з вітальним словом звернувся Магдалинівський селищний голова Володимир Дробітько, який побажав командам безкомпромісної, чесної гри та презентував команді дівчат Магдалинівської ДЮСШ від депутатського корпусу новий комплект волейбольної форми та нові професіональні м’ячі.

За підсумками фінального турніру, перше місце посіли господарки – команда дівчат Магдалинівської ДЮСШ.

Друге місце- команда дівчат ДЮСШ м. Новомосковськ,

Трете місце – команда дівчат Слобожанської територіальної громади.

Коментар від Галини Ткаченко:
«На жаль, цього разу нашим дівчаткам не пощастило  потрапити у трійку призерок Чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу, але і команда в цілому, і кожна з гравчинь  набули безцінного змагального досвіду. Насамперед відзначу гру із потужною командою ДЮСШ Новомосковської міської ради досвідченого тренера-викладача Рублевського Бориса Борисовича.

На мою думку на результат ігор також вплинули як далека поїздка на змагання (майже 5 годин із 6-ої ранку), так і хвилювання дівчат та малий досвід участі у змаганнях різного рівня. Рівно через рік стартує наступний ігровий сезон цих змагань, тому нам  буде стимул до систематичних тренувань, які повинні покращувати рівень спортивної майстерності, а це, у свою чергу,  рано чи пізно обов’язково принесе свої результати та нові спортивні досягнення. Працюємо далі!»

Організатори також відзначили кращих гравчинь з кожної команди: кращим гравцем нашої команди визнано СТУПУ Каріну.

Тож, підтримаймо юних межівчанок: Лесик Анну, Соломіну Софію, Рисович Крістіну, Ступу Каріну, Васічкіну Мілану, Дресь Мілу, Чернову Вероніку, Данілову Анну, Ченчевич Валерію, Турчин Дар’ю, Ковтун Поліну та Панчишину Меланію і…

…Побажаємо їм, ні в якому разі не засмучуватися тому, що це дійсно перший досвід такого рівня. Все ще попереду: цікаві ігри, гідні суперники і… перемоги
Тренер, учні, батьківська громадськість відділення волейболу Межівської ДЮСШ висловлюють величезну подяку:

– підтримку юних волейболісток – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Діденко Вікторії Валеріївні.
-за наданий автотранспорт директору Райпільського ліцею Мельниковій Олені Федорівні
-за відповідальність та комфорт під час поїздки на обласні фінальні змагання з волейболу – водію Дудкіну Валентину Володимировичу.

Галина Ткаченко:

“Ще раз щиро дякуємо за гарне яскраве оформлення афіш, робочих протоколів та наданих фотоматеріалів головному судді фінальних обласних змагань тренеру-викладачу Магдалинівської з волейболу Прудкосвисту Віталію Миколайовичу”.