Дорогу подолає той, хто йде вперед!

11 грудня у Межівській ДЮСШ пройшли зональні змагання чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2007 і молодше р.н. Серед учасників – добре знайомі команди колишніх сусідніх районів, а сьогодні – територіальних громад: Васильківської, Петропавлівської, Покровської, Межівської.

Честь ДЮСШ Межівщини захищали Нечипуренко Надія (капітан команди), Єрьомченко Анастасія, Литовченко Єлизавета, Круть Кіра, Савчук Поліна (2007 р.н), Зваричук Кароліна, Калетнік Маргарита, Рябущиць Ольга (2008 р. н) та ще зовсім юні спортсменки – Ткачук Анна, Макара Вікторія, Безміліцина Вероніка (2009 р.н.).

Наші вихованки показали досить високий рівень гри і впевнено обіграли суперниць із Петропавлівської та Покровської ДЮСШ – обидва матчі завершилися із переконливими рахунками 2-0 за партіями. Проте, на жаль, у фінальній грі за 1-2 місце ми поступилися досвідченій амбітній команді дівчат Васильківської ДЮСШ (до речі, діючим чемпіонкам Дніпропетровської області).

Третє місце посіли дівчата Покровської, четверте – Петропавлівської ДЮСШ.

Але, ми не сумуємо тому, що ці змагання неоціненні для юних волейболісток з точки зору досвіду, який здобувається саме на відповідальних турнірах, у поєдинках із більш сильними суперниками. Це обов’язково допоможе нам у наступних турнірах різного рівня. Все ще попереду!

Дуже сподобалася настанова заступника селищного голови Ірини Федорівни Новак: «Дорогу подолає той, хто йде вперед!» Рухаємось далі і ми!

Дякуємо за об’єктивне суддівство тренеру-викладачу Межівської ДЮСШ із волейболу Владиславу Васильовичу Канівцю і тренерам-викладачам Таранцю Миколі Миколайовичу та Олексенку Євгену Сергійовичу за якісну допомогу в суддівстві обласних зональних змагань.

До речі, висловлюємо найщирішу подяку чоловічій команді Межівсьскої територіальної громади: Сергію Верчику, Володимиру Чупікову, Вадиму Федоренку, Олександру Омельченку та іншим гравцям за чудовий подарунок нашій команді – новий гарний комплект волейбольної форми!

Ця підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до спорту та майбутнього покоління! Вдячні Вам за розуміння і часточку душі, подаровану юним волейболісткам.

Галина ТКАЧЕНКО,
тренер-викладач команди