Кубок пам’яті Сергія Путія. ФОТОРЕПОРТАЖ

Футбольна Межівщина має міцні традиції, які бережуть сьогодні представники старшого покоління і, сподіваємося, гідно нестиме наша молодь. Вже не перший рік цими осінніми днями проходить футбольний турнір пам’яті одного з кращих гравців у футбольній історії Межівського району – Сергія Путія.

Днями ветерани футболу Межівщини зібралися у Демуриному, аби вшанувати пам’ять свого товариша.

Серед учасників пам’ятного Кубку команди Межової, Демуриного, Веселого та гості з Першотравенська.

Перед початком турніру, разом із селищними головою Володимиром Зражевським, вони відвідали село Веселе – малу батьківщину Сергія, де поклали квіти до його могили, а також могили відомого на Межівщині тренера з футболу Володимира Івановича Салівона.

Сам турнір пройшов, як-то кажуть, на одному диханні. Все ж таки наші ветерани ще мають порох у порохівницях!

І хоча швидкості вже не ті, майстерність та жага до боротьби на футбольному полі нікуди не зникли. Тож емоцій на майданчику вистачало, іноді навіть з лихвою…

За це ми і любимо футбол!

Та, як завжди буває у ветеранських турнірах, головне – зовсім не результат, а живе спілкування, зустрічі з давніми друзями і традиційні спогади старих-добрих часів…

Переможцем турніру стали господарі – демуряни. Спочатку у серії пенальті вони перемогли веселян, а вже у фіналі здолали гостей з Першотравенська – 3:1.

До речі, у складі команди Веселого, як і багато років тому, грав… Сергій Путій! Син Сергія Григоровича – Сергій Сергійович. Грав і забивав м’ячі!

Будьте здорові і вболівайте за футбол!

Фоторепортаж
Євгена ТРАВНЕВОГО