Межівські пауерліфтери здобули 10 медалей та встановили кілька рекордів на чемпіонаті Дніпропетровської області

5 «золотих», дві «срібних» та три «бронзових» нагороди здобула команда Межівської громади під керівництвом тренера Віктора Даценка (другий тренер – Андрій Білик) на першості Дніпропетровської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп.

Крім того, маємо одразу кілька рекордів Дніпропетровської області від наших силачів.

Змагання проходили минулими вихідними під егідою Дніпропетровської обласної федерації пауерліфтингу.

Таким чином, команда Межівської громади посіла 5 загальнокомандне місце, поступившись командам Дніпра, Кам’янського, Вільногірська та випередивши колективи Першотравенська, Жовтих Вод, Софіївки.

Межівські атлети були представлені як у більшості вагових категорій, так і у кількох вікових групах.

Почнемо з виступів дівчат та юнаків.

Серед дівчат: чемпіонками області стали: Валерія Бобкіна – у категорії до 57 кілограмів та Дарина Черепаха – у категорії до 69 кілограмів. Титаренко Христина стала третьою у категорії до 63 кг.

Відзначимо, що Валерії Бобкіній не вистачило лише 2,5 кілограми в сумі аби виконати норматив кандидата в майстри спорту України. Результати межівчанки: присід – 107,5 кг, жим лежачи – 60 кг та станова тяга – 125 кг і сума – 295 кг.

У змаганнях юнаків також маємо три п’єдестали пошани.

Чемпіоном області у категорії – до 105 кг став Андрій Марченко, сума – 447, 5 кг:  присід – 155 кг, жим лежачи – 115 кг та станова тяга – 177,5 кг.

«Срібні» нагороди на рахунку Артура Литовченко (тренер Андрій Білик) – у категорії до 53 кг (сума 192,5 кг: 57,5; 55; 80) та Андрія Третякова у категорії до 66 кг (сума – 337,5 кг; 115; 82; 140 ).

Золото та дві бронзи маємо у протистоянні юніорів (до 23 років).

Чемпіоном області у категорії до 83 кілограмів став Євген Левченко, він зібрав суму 517,5 кілограмів: присід – 175 кг; жим лежачи – 125 кг; станова тяга – 217,5 кг.

«Бронзову медаль» у цій же категорії здобув Едуард Ткаченко – сума 465 кг: 175, 107,5, 182,5.

Також третім, але вже в категорії до 105 кг став Вадим Птиця – сума 480 кілограмів: 165, 130, 185.

А ось у віковій категорії М4 (ветерани 70 і більше років) та ваговій – до 93 кг, межівчанин Микола Писаненко не тільки посів першу сходинку п’єдесталу, а й встановив одразу чотири рекорди області! Присід – 145 кг, жим лежачи – 107,5 кг, станова тяга – 165, а також в сумі – 417, 5 кг.

Але й на цьому здобутки вихованців межівської школи пауерліфтингу не завершилися.

У категорії до 83-х кілограмів, у конкурентній боротьбі не було рівних межівчанину, майстру спорту України Михайлу Ткаченку, який представляв команду міста Дніпра. До скарбнички нагород Михайла – додається медаль найвищого гатунку  із сумою 627,5 кг: 232,5, 140, 325 кілограмів.

Ну і нарешті. Майстер спорту України Андрій Коротун (перший тренер  Віктор Даценко) в черговий раз став чемпіоном Дніпропетровської області. А також встановив одразу два рекорди області у категорії до 93 кілограмів: у становій тязі – 320,5 кг та у сумі – 745, 5 кг.

Тим самим Андрій виконав норматив майстра спорту міжнародного класу!