У Межівському ресурсному центрі відбувся другий випуск курсу швачок (ФОТО)

Цими днями в Межівському ресурсному центрі ( Межівська громада, Синельниківський район) відбувся другий випуск курсу швачок.

П’ять слухачок представили власноруч пошиті моделі різноманітних суконь, штанів, спортивних костюмів, і навіть шубку зі штучного хутра!

Дефіле проходило дуже динамічно, під музичний супровід у святково прикрашеній залі. А запрошені на свято гості зустрічали кожну модель гучними оплесками.

Від такої уваги і визнання погляд курсанток-моделей випромінював ще більше впевненості і задоволення від результатів своєї кропіткої роботи. Адже в кожній професії є багато нюансів, опанувати які не завжди вдається одразу. Але з допомогою професійного викладача, знавця своєї справи – будь-які складнощі можна подолати.

Саме таким майстром для героїнь нашої сьогоднішньої публікації стала Любов Олексіївна Птиця – викладачка швейної справи Межівського ресурсного центру.

Курсантки із задоволенням поділилися своїми враженнями від піврічного навчання.

Світлана Соломіна:

– Ми тут отримували релакс, відпочинок, залюбки бігли сюди, ну майже як діти. На першому уроці слухали і дивилися захоплено з відкритими ротами, – дуже цікаві були заняття. Велике дякуємо Любові Олексіївні, яка нас завжди надихала. Іноді приходили після роботи втомлені, але спілкуючись з нею, втому як рукою знімало, і ми з задоволенням працювали над своїми виробами.

Інна Яковлєва:

– Навіть  якщо поганий настрій, погана погода. І ти приходиш з роботи, не маючи сил, – то після спілкування тут в колективі, отримання нових знань в атмосфері позитиву, настрій одразу піднімався, плечі розправлялися, і ми йшли додому з бажанням і наснагою втілювати свої задуми в реальність.

По завершенні показу моделей директор Межівського ресурсного центру Олексій Литвиненко вручив випускницям свідоцтва про успішне проходження курсів, причому усі – з оцінкою “відмінно”.

Олексій Олексійович також привітав їх з новим досягненням і відзначив, що деякі з курсанток уже не вперше навчалися в цьому закладі, – хтось із новоспечених швачок спочатку отримав тут водійське посвідчення, а хтось із минулого випуску швачок одразу записався на курси водіїв.

Отож очільник ресурсного центру закликав усіх зацікавлених (і наших читачів теж – ред.) продовжити цю чудову традицію, тим більше, що наступний набір на швацьких курсах буде таким самим інформативно насиченим, але дещо скороченим – всього 10 тижнів.

На завершення свята Любов Олексіївна процитувала слова знаменитої Коко Шанель: “Якщо ви мрієте мати те, чого ніколи не мали, то вам доведеться робити те, чого ви ніколи не робили”.

Як на мене, цілком справедливо щодо будь-якої сфери діяльності. Тож нумо до роботи над собою!

Власна інформація “ММ”