Останній тур розставить всі крапки над «і»

Минулими вихідними відбулися матчі 13-го туру Відкритого чемпіонату Межівської громади з міні-футболу.

У центральному поєдинку туру ФК «ЗОРЯНЕ», яке посідає сьогодні третю сходинку турнірної таблиці, перемогли вже де-факто чемпіона першості ФК «МЕЖОВА» з рахунком 4:2. Це друга поразка межівчан у чемпіонаті. У 14-му заключному турі ФК «ЗОРЯНЕ» буде зараховано технічну перемогу над ФК «СТАРТ» – 5:0. Тобто, вони матимуть у своєму активі 31 заліковий бал та +40 – різницю забитих-пропущених м’ячів.

Акцентуємо на цьому увагу, адже саме цей показник, очевидно, стане ключовим у визначенні володаря срібних медалей чемпіонату. До них упевнено крокує і ФК «ПЕРЕМОГА», яка у звітному турі в Демуриному переконливо здолала господарів – ФК «ДЕМУРИНЕ» – 8 : 3.

У заключному турі «ПЕРЕМОГА» зустрінеться з «РЕМом». А враховуючи, що вже сьогодні баланс забитих-пропущених м’ячів у неї складає +40 – їх влаштує перемога з будь-яким рахунком.

Цікавий поєдинок минулої суботи видали колективи середини турнірки – «ПРОГРЕС» і «РЕМ», – який завершився нічиєю – 3:3.

До речі, ФК «ПРОГРЕС» 25 вересня зустрінеться з ФК «ДЕМУРИНЕ».

Нарешті, у ХІІІ турі ФК «ЗОРЯ» зараховано технічну перемогу – 5:0 над ФК «СТАРТ». Для того, аби зачепитися за бронзовий комплект нагород, слов’янам треба не лише перемогти ФК «МЕЖОВА», але і чекати осічки ФК «ПЕРЕМОГА» у матчі з ФК «РЕМ».

Результати ХІІІ туру:

ФК «ПЕРЕМОГА» – ФК «ДЕМУРИНЕ» – 8 : 3;
ФК «МЕЖОВА» – ФК «ЗОРЯНЕ» – 2 : 4;
ФК «ПРОГРЕС» – ФК «РЕМ» – 3 : 3;
ФК «ЗОРЯ» – ФК «СТАРТ» – 5:0.

XIV тур:

ФК «МЕЖОВА» – ФК «ЗОРЯ»;
ФК «ПРОГРЕС» – ФК «ДЕМУРИНЕ»;
ФК «ПЕРЕМОГА» – ФК «РЕМ».