WOW – подорож до міста Запоріжжя!

Вихідний вересневий день зустрів жителів Зорянського старостинського округу Слов’янської територіальної громади надзвичайно позитивними та бурхливими емоціями!

А річ ось у чому: з метою організації змістовного дозвілля школярів, вивчення ними історико-культурних пам’яток, поглиблення знань про навколишнє середовище, виховання кращих духовних та морально-етичних якостей 18 вересня учні Зорянського ліцею разом із вчителями Лідією Сєдовою, Юлією Положевець, Ліною Шашко, заступником директора Ельвірою Лаврущенко здійснили одноденну SUPER-екскурсію до м. Запоріжжя.

Під час подорожі ми дізналися багато цікавого про рідний козацький край, відвідали острів Хортицю та Запорізьку Січ (це відтворена вже у наш час одна з січей запорозького козацтва). Тут познайомилися з побутом і життям козаків, побачили зброю, якою вони захищали наші землі, побували на виставі, представленій справжніми козаками. Бачили на власні очі найстарішу з електростанцій – ДніпроГЕС, на яку з о. Хортиця відкривається просто захоплюючий вид.

Наша екскурсія продовжилася в парку “Дубовий гай”. Там нас зустріли інтерактивні емітації динозаврів у справжню величину, які рухалися і видавали реалістичні звуки.

Але ж, як швидко проминув час… І всі учасники, заряджені позитивом, вирушили додому.

Сподіваємось, що ця подорож стане прекрасним початком каскаду екскурсій, пізнання нових горизонтів нашої прекрасної та мальовничої країни.

Ольга ЛИТВИНЕНКО,
заступник директора ліцею з виховної роботи