«Перемога» – чемпіон! «Зоря» – срібний призер!

Минулими вихідними відбулися матчі V туру відкритого чемпіонату Межівської громади з футзалу. На час виходу газети в друк ми можемо як привітати ФК “Перемога” із заслуженим чемпіонством, так і констатувати, що за підсумками 5 турів команда зміцнює лідерство з максимальним показником набраних очок.

Справа в тому, що учасниками першості і до сьогодні обговорюється питання стосовно проведення ІІ кола чемпіонату. Є думки – як “ЗА”, так і “ПРОТИ”…

Якщо в силі залишиться базовий регламент чемпіонату в І коло, то наразі маємо закритими вже 2 питання: щодо чемпіона першості – ФК “Перемога” та срібного призера – ФК “Зоря”. Тобто, мова йде про колективи, які зіграли всі матчі чемпіонату (чи першого кола?). Сподіваємось, що найближчої суботи всі крапки над “і” будуть розставлені. Адже дві команди мають ще по дві пропущених гри та дві – по одній грі у запасі.

Що стосується матчів V туру, які пройшли 29 січня, то у всіх трьох іграх глядачі побачили слов’янські команди. Центральним став матч ФК “Перемога” – ФК “Зоря-2”. Завершився він з рахунком 8:6 на користь “Перемоги”, яка таким чином вийшла на максимальний показник набраних очок – 15 з 15 можливих. Динамічна та напружена гра не залишила байдужими глядачів.

Наступним було досить безкомпромісне протистояння ФК “Межова” – ФК “Зоря”. Досить бідне на забиті м’ячі, але не на ігрові емоції. У підсумку – 3:2 на користь «Зорі». Нарешті, завершувало ігровий день дербі слов’янських колективів ФК “Зоря” – ФК “Зоря-2″. Видалося воно напрочуд гольовим та видовищним, команди забили на двох аж 19 (!) м’ячів. Рахунок – 13:6 на користь”Зорі” зміцнив її позиції на другій сходинці турнірки.

Результати V туру відкритого чемпіонату Межівської громади з футзалу:

ФК “Межова”- ФК “Зоря” – 2:3
ФК “Перемога”- ФК “Зоря-2” – 8:6
ФК “Зоря”-ФК “Зоря-2” – 13:6