У Слов’янці пройшов відкритий турнір з волейболу та футзалу серед вихованців ДЮСШ. Серед учасників: Межова, Першотравенськ та господарі змагань

У гостинних стінах спортивного комплексу села Слов’янка пройшов Відкритий турнір з волейболу та футзалу, присвячений 32-й річниці Незалежності України під девізом  «Рухайся до Перемоги України!»

Урочисте відкриття  спортивного свята розпочалося з покладання квітів до меморіалу пам’яті загиблих Героїв та хвилиною мовчання – пам’яті тренера-викладача Межівської ДЮСШ Слов’янської філії з футболу Віталія Миколайовича Нікітенка.

Заступник директора Межівської ДЮСШ Галина Мустафівна Ткаченко відмітила, що Віталій Миколайович назавжди залишиться назавжди в наших серцях – професіоналом своєї справи, добрим сім’янином, надійним колегою і другом, гарною та  порядною людиною…

У цей день на спортивному майданчику зустрілись 4 команди дівчат з волейболу, а саме:  Слов’янської громади, ДЮСШ м. Першотравенськ «ШАХТАР» та дві команди Межівської ДЮСШ, а також дві команди Межівської ДЮСШ та Слов’янської громади з футзалу.

По завершенню  безкомпромісних й напружених волейбольних протистоянь,  загальне турнірне становище сформувалось  на користь господарів команди дівчат Слов’янської громади тренера-викладача Таранця Миколи Миколайовича.

Друге місце зайняли дівчата Межівської ДЮСШ, почесне третє місце посіли дівчата ДЮСШ «Шахтар» м. Першотравенськ (тренери-викладачі Чорний Костянтин Петрович та Павлова Анна Михайлівна),

четверте місце зайняла юна команда дівчат Галини Мустафівни Ткаченко 2010 року народження і молодші – ці змагання стали для юних волейболісток дебютом.

КРАЩИМИ гравцями заслужено було визнано:

– Гарбуз Юлію, (тренер-викладач Таранець Микола Миколайович)

– Діденко Альбіну (тренер-викладач Ткаченко Галина Мустафівна);

– Лесик Анну (тренер-викладач Ткаченко Галина  Мустафівна)

– Маркіну Марію (тренер-викладач Павлова Анна Михайлівна).

Не менш цікаво пройшли змагання з футзалу, де юні футболісти  отримали багато  позитивних емоцій і колосальний заряд енергії.

Перемогу одержали учні Межівської ДЮСШ тренера-викладача Олексенка Євгена Сергійовича, другими  стали вихованці Закупи Максима Костянтиновича.

За чудову гру з футзалу були відмічені  кращі гравці:

–  Бабенко Назар – (тренер-викладач з футболу  Олексенко Євген Сергійович),

–  Кирпиченко Єгор – (тренер-викладач  з футболу Закупа Максим  Костянтинович)

Щиро вітаємо тренера-викладача Межівської ДЮСШ з футболу Олексенка Євгена Сергійовича та його вихованців Бабенка Назара, Кравченка Данила, Кия Артема, Ягубця Кирила, Малоока Владислава, Юрченка Олександра, Шерекіна Дмитра, Тараненка Єгора, Дубину Єгора та Смоляра Кирила з ПЕРЕМОГОЮ!

Команду дівчат Межівської ДЮСШ та ії тренера Ткаченко Галину Мустафівну цього разу вітаємо зі срібними нагородами: Діденко Альбіну, Макару Вікторію, Безміліцину Вероніку, Рябущиць Ольгу, Липку Наталію та Климарчук Вероніку!

Всі переможці та призери змагань з футзалу та волейболу були нагороджені почесними грамотами  від сільського голови Смольської Галини  Іванівни.

Дирекція Межівської ДЮСШ відділення волейболу   висловлюють вдячність за теплий прийом  голові  Слов’янської сільської ради Смолььскій Галині Іванівні, за сприяння розвитку волейболу серед учнівської молоді начальнику відділу  освіти  Вікторії Валеріївні Діденко, за якісне  проведення та суддівство тренеру-викладачу турніру Таранцю Миколі Миколайовичу.