Відкритий чемпіонат Межівської селищної ради з Шотокан карате-до

23 лютого на базі Межівської ЗШ №1 відбувся Відкритий чемпіонат Межівської селищної ради з Шотокан карате-до. Подія непересічна для спортивного життя громади і всього району!

Близько 100 учасників – гості з м. Покровськ, Селідово, Новогродівки, Курахово, Удачного, Великої Новосілки, Межівської та Новопавлівської об’єднаних громад.

Багато і почесних гостей – представників спортивного клубу “IPPON” та Донецької обласної федерації карате.

Як відзначив тренер з карате, володар чорного поясу (І дан), суддя 1-ї категорії Марк Бурмістров, дані змагання проводяться з метою популяризації та розвитку карате, підвищення рівня спортивної майстерності, визначення найсильніших спортсменів та формування збірної для участі у чемпіонатах області та Всеукраїнських змаганнях.

– Якщо говорити про спортивну складову, то вже сьогодні ми бачимо , що ці хлопчики та дівчатка можуть постояти за себе. Це важливо, але далеко не головне! У першу чергу карате – це філософія, яка виховує повагу до життя, здоров’я, до суперника, вчителя, старших загалом… – підкреслює Марк Віталійович.

Під час заходу відбулося вручення посвідчень кандидатів у майстри спорту за підсумками минулого Кубку України. Їх отримали Халимендик Андрій (Межова, ЗШ №1) та Дем’яненко Дмитро (смт Удачне).

Окрема вдячність організаторам – Межівській селищній раді за підтримку спорту в громаді, Межівській ЗШ №1 – за чудову базу та гостинність, а тренеру Марку Віталійовичу Бурмістрову – за багаторічну співпрацю, професіоналізм та відданість справі.

Опубліковано Евгенієм Майским Понеділок, 24 лютого 2020 р.

Більше фото з чемпіонату на сторінці сайту в Facebook