«Зоряне» зазнає першої поразки, «Зоря» втрачає очки зі «Стартом»…

Відбулися матчі VI туру Відкритого чемпіонату Межівської СТГ з міні-футболу.

Отже, у ключовому матчі туру “Зоряне” зазнало першої поразки у напруженому двобої з “Межовою”. Але, тим не менш, залишилося лідером першості, маючи в активі 10 залікових пунктів.

Поєдинок видався досить бойовим і емоційним, адже зустрічались команди, які претендують не лише на медалі чемпіонату, а й ставлять перед собою найвищі завдання.

І хоча зорянці проявили неабиякий спортивний характер на полі, враховуючи відсутність замін – вони не так і не змогли переломити хід поєдинку на свою користь, або хоча б звести його унічию. Як підсумок – впевнена перемога «Межової» – 3:0.

“Зоря” несподівано розійшласяся миром зі “Стартом”. Бойова нічия – 5:5, яку слов’яни вирвали буквально на останніх секундах. По ходу матчу, фаворити досить сенсаційно поступалися – 2:5, але вирвати перемогу у них банально не вистачило ігрового часу…

Ну і на завершення – справжня гольова феєрія від “Перемоги”, яка забила 12 м’ячів ФК “Демурине”. Після переконливої перемоги над «Межовою» у минулому турі багато хто сподівався, що запал демурян продовжиться, як мінімум, на наступний матч. Але іншої думки були гравці «Перемоги», які, не зважаючи на вилучення у своєму складі, продовжили засмучувати голкіпера суперників. У підсумку – 12:3.

Результати VI туру Відкритого чемпіонату Межівської СТГ з міні-футболу:

– ФК СТАРТ – ФК ЗОРЯ – 5:5;
– ФК ПЕРЕМОГА – ФК ДЕМУРИНЕ – 12:3;
– ФК МЕЖОВА – ФК ЗОРЯНЕ – 3:0.