Коротко у номер: наслідки стихії та відпочинок біля моря

Межівський меридіан

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомляють, що минулого тижня внаслідок поривчастого (місцями шквального) вітру та інтенсивного дощу, в результаті падіння дерев по Україні загинули дві людини. Через негоду (пориви вітру, дощ, гроза) без електроенергії в Україні залишилися 99 населених пунктів у 8 областях. Підтоплено 38 приватних житлових будинків та домогосподарств, евакуйовано 18 людей. Пошкоджено 100 покрівель та повалено 90 дерев.

Удень 21 липня постраждала від стихії і Межівщина. Внаслідок шквального вітру, практично в усіх населених пунктах зафіксовано падіння дерев та знеструмлення. По Межовій також вітром було повалено кілька дерев і пошкоджено лінії електропередач, зокрема на території закладів охорони здоров’я.

Як нам повідомили у Межівській дільниці Павлоградського ОРЕМ, протягом доби працювали 4 аварійно-ремонтні бригади. Вони здійснювали виїзди у такі населені пункти, як Новопавлівка, Слов’янка, Іванівка, Райполе, Новогригорівка та ряд інших. Головною причиною аварійних виїздів енергетики називають не стільки пориви самих ліній електропередач, скільки їх пошкодження через падіння дерев.

До 22:00 год. наслідки стихії були ліквідовані. Жертв та постраждалих, на щастя, немає.

 

Galina Karimowa, освіта

Літній відпочинок із гарною компанією на свіжому повітрі завжди безцінний! За ці дні в оздоровчому комплексі “Казка” було стільки вражень, позитивних емоцій та незабутніх спогадів!

Щира вдячність Матюхіній Ларисі Іванівні – голові Межівської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України – за турботу, чуйне ставлення до членів профспілки та їх родин, організацію оздоровлення на узбережжі Азовського моря.

Інформація з соціальних мереж