Зустріч друзів… Товариський турнір з волейболу

20 лютого  в стінах Межівської ДЮСШ  пройшов товариський  турнір  з  волейболу «Зустріч  друзів»  серед команд  дівчат 2004  і молодше р. н., у якому взяли участь команди   Межівської, Новопавлівської  та  Слов’янської територіальних  громад.

Звітний турнір певним чином можа назвати знаковим, у контексті  налагодження  співробітництва між територіальними  громадами Межівщини, у тому числі, і в напрямку спільного розвитку фізичної культури та спорту.

За словами організаторів змагань,  зокрема заступника Межівської ДЮСШ, тренера з волейболу Галини Ткаченко, звітний турнір має на меті популяризацію  волейболу   серед  учнівської  молоді та  підвищення спортивної майстерності юних  волейболісток.

До речі, щодо підопічних  Галини  Мустафівни  – вихованок секції волейболу Межівської ДЮСШ, то вони   продемонстрували  досить зрілу  гру, а в окремих поєдинках проявили і  спортивний характер, і наполегливість та жагу до перемоги.

А тому зовсім не випадково у  активі межівчанок і два перших місця в турнірній таблиці. 

 

Отже, до вашої уваги підсумки турніру:

– І місце – команда дівчат Межівської громади (ДЮСШ-1,тренер-викладач Ткаченко Г.М.)

– ІІ місце – команда дівчат Межівської громади,молодший склад (ДЮСШ-2,тренер-викладач Ткаченко Г.М );

– ІІІ місце – команда дівчат Новопавлівської громади (тренер-викладач Канівець В.В.)

– IV місце – зовсім юна команда дівчат Слов’янської громади(тренер-викладач Таранець М.М.)

Найкращим  гравцем  турніру  визнано  РУФФ Софію (Межівська ДЮСШ-1).

Також, за підсумками змагань  було визначено та нагороджено кращих гравців турніру   серед  дівчат 2004  і молодше р.н у складі як Межівських, так і  Новопавлівської та Слов’янської  команд:

– САВЧУК Поліна, НЕЧИПУРЕНКО Надія та ТКАЧУК Анна;

– ЄРЬОМЧЕНКО Анастасія, ТОКАР Катерина та РУБАН Руслана

( тренер-викладач ТКАЧЕНКО Г.М.)

– КАМЕНЧУК  Валерія, КУТНЯ Ірина та ІВАНЧЕНКО Валерія (тренер-викладач КАНІВЕЦЬ В.В);

– ТАРАНЕЦЬ Євгенія, ГАРБУЗ Юлія та ЛЕВАН Єлизавета (тренер-викладач ТАРАНЕЦЬ М.М.).

Через редакцію газети “Межівський меридіан” дирекція Межівської ДЮСШ  висловлює щиру подяку за співпрацю  та допомогу в організації змагань  – головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Данюк  Вікторії  Вікторівні, тренерам-викладачам Межівської ДЮСШ з волейболу  Канівцю Владиславу Васильовичу, Таранцю Миколі  Миколайовичу та випускниці Межівської ДЮСШ (відділення волейболу) Анні Кий!

Тож,  привітаємо  обидві команди Межівської громади  та їх наставника Ткаченко Галину Мустафівну  з перемогою,  побажаємо  їм  натхнення та  підкорення  нових  спортивних  висот!

Також, хочеться відмітити, що наприкінці  січня 2021 року наші дівчатка стали бронзовими призерами Міжрегіонального турніру з волейболу серед дівчат 2004  і молодше р. н., який проходив у м. Покровськ Донецької області.


Склади команд Межівської ДЮСШ 

ДЮСШ -1 (2004-2006 р.н) :

– Назарчук Еліза, Руфф Софія, Самолюк Анастасія, Рубан Руслана, Єрьомченко Анастасія та  Токар Катерина.

ДЮСШ -2 (2007-2009 р.н) :

– Савчук Поліна, Нечипуренко Надія, Круть Кіра, Гужва  Аліна,Ткачук Анна, Литовченко Єлизавета, Безміліцина Вероніка, Макара Вікторія та Зваричук  Кароліна.