За крок до фіналу…

За крок до фінального етапу обласних  змагань зупинилась команда Межівської ДЮСШ  з футзалу 2008 – 2009 років народження.

Вже традиційно  зональний етап обласних змагань для вихованців Межівської дитячо-юнацької спортивної школи проходить у смт Покровське.  А суперниками за вихід до фіналу в черговий раз стали добре знайомі  команди з сусідніх: Петропавлівського, Васильківського та Покровського районів.

Варто відзначити, що кістяк нашої команди складали вихованці тренерів Ковтуна Юрія Миколайовича (директор  Межівської ДЮСШ) та Євгена Сергійович Олексенка.

Забігаючи наперед відзначимо, що потужний виступ гостей з Межівщини певним чином став сюрпризом для суперників, а насамперед для головних фаворитів відбору – покровчан.

Але … Про все по-порядку…

Отже, у першому матчі межівчан  була зафіксована нічия з командою  Васильківської ДЮСШ.

Про такі ігри кажуть просто: не дотиснули…

Адже кількість ударів по воротам суперника перетнула двозначне число, натомість у васильківців практично не було жодного шансу на забитий м’яч. Але у підсумку табло зафіксувало сумні нулі…

А ось наступний матч розтавив все на свої місця у співвідношенні – створенних -реалізованих моментів.  Наші хлопці впевнено розібрались з командою з Петропавлівщини – 6:2. При чому, перший тайм завершився надпереконливими  5:0 на нашу користь (хет-трик на рахунку – Павліва Сергія), також відзначились Федоренко Олександр та Киричок Дмитро.

…Нарешті у очній зустрічі із фаворитами зонального етапу, а за сумісництвом – господарями майданчика, наших хлопців влаштовувала тільки  перемога. Такий собі, зональний фінал!

Перший тайм – пройшов цілком  на рівних, про що свідчив і рахунок –  1:1 (У нас відзначився Дмитро Кривонос).

Проте другий тайм вийшов не просто суперечливим, а з розряду тих, які хотілося б швидше забути.   На початку ніби вимальовувалося продовження першої половини гри – у безкомпромісній, напруженій боротьбі…

Але потім господарі почали потроху, що називається, просідати. І здавалось, гол у їх ворота – лише справа часу.

Та свої акценти у грі вирішила  розтавити суддівська бригада, яка у найгарячішу фазу двобою призначила пенальті у наші ворота… Суперечливий ? М’яко кажучи…

Тим не менш, він був реалізований, що певним чином деморалізувало наших хлопців. Вони ще віднайшли у собі сили на фінальний штурм. Але, під завісу матчу, отримали контратаку на свої ворота.

У підсумку 3:1 – на коритсь команди Покровської ДЮСШ і саме покровчани  візьмуть участь у фінальному розіграші.

Натомість, хочеться побажати нашим юним юним футболістам та їх наставникам не опускати руки і продовжити наполегливо працювати.

А перемоги обовязково прийдуть! Ми в це віримо!…

P. S. Кращим нападником турніру визнано гравця Межівської ДЮСШ Сергія Павліва.