22 грудня – День енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична.
Адже сьогодні від професійності та сумлінності енергетиків залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях.

«Межівський меридіан» щиро вітає  колектив Межівської дільниці об’єднаного Павлоградського району електричних мереж,  а також працівників сучасного енергоофісу YASNO,  який обслуговує жителів Межівщини  жителів  з професійним святом!

Межівська дільниця Павлоградського РЕМу це – структурний підрозділ оператора системи розподілу, відповідальний за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності.

Іншими словами  –  головне завдання енергетиків залишається незмінним в усі часи – надійність наших електричних мереж, аби споживачі мали у своїх домівках світло і тепло, стабільно працювали підприємства та організації Межівщини.

Електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») здійснює розрахунки та нарахування за електроенергію, формує рахунки, приймає платежі, а також пропонує енергоефективні рішення.

YASNO прагне забезпечити жителям Дніпропетровщини сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Постачальник допомагає заощаджувати витрати на енергію та надає комплексні послуги – реалізує енергоефективні набори з двозонним лічильником Розумний Watt, розумне освітлення, сонячні дахи, енергоощадну кліматичну техніку.

Піклуючись про комфорт клієнтів, електропостачальник створив умови для якісного обслуговування. Цьогоріч в області оновлено 30 енергоофісів YASNO, де можна переукласти договір, провести звірку розрахунків, замовити енергоефективні продукти та послуги тощо.

Сучасний енергоофіс YASNO з новим ремонтом відкрито і для жителів Межівського району за адресою вул. ім. Грушевського, 4. Спеціалісти енергоофісу допоможуть швидко вирішити питання з електропостачання та нададуть кваліфіковану консультацію кожному клієнту.

Будь яке свято – це не тільки привітання. До всього, це ще й привід хоча б на мить відволіктись від напружених буднів, зупинитись і обміркувати та оцінити досягнуте, але завжди на перший план виходять люди, для яких професія енергетика – це гордість і величезна відповідальність!

Бути енергетиком – нелегка і відповідальна праця. Всі, хто обрав цю сферу, однозначно люблять і поважають свою професію. Інакше в енергетичній галузі не буває. Почуття професійного обов’язку і гідності – завжди у енергетиків на першому місці. Адже за ними стоять мільйони людей, а від їх професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту кожного з нас. І своєю  щоденною працею енергетики  вселяють впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно…

Тож, шановні винуватці свята, нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення!
Висловлюємо вам щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичимо усім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!