У Межовій збудують багатоквартирний будинок для переселенців

За кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії у Межовій вже до кінця наступного року збудують багатоквартирний будинок для переселенців.

Вже проведено аукціон з визначення підрядної організації, яка й виконуватиме роботи. Договір укладено з ТОВ «Навітехсервіс».

Про це Межівський селищний голова Володимир Зражевський повідомив на останній сесії Межівської селищної ради (3 листопада) та під час оперативної наради 6 листопада.

– Проєкт – на часі, – каже  селищний голова Володимир Зражевський. – Сьогодні четверта частина  мешканців громади  –  переселенці.

«Вартість робіт для нашої громади непідйомна. Та вже в серпні отримали 72 млн грн з Фонду на рахунок місцевого бюджету. Уклали договір з підрядною організацією. Початок плануємо на листопад. Цей проєкт соціальний. Він дасть людям житло, а громаді – фахівців, які залишаться і працюватимуть тут», – зазначив він

Джерело: Фонд ліквідації наслідків збройної агресії.

Процес будівництва розбито на кілька етапів: організація будівельного майданчика, загальнобудівельні роботи, влаштування зовнішніх мереж, благоустрій.

У 5-поверховому будинку буде 40 квартир, у яких проживатимуть родини внутрішньо переміщених осіб, які постраждали та залишилися без житла внаслідок збройної агресії російської федерації.

Передбачено також і використання коштів місцевого бюджету.

Наразі у Межівській громаді проживає більше 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Подробиці Проекту  – читайте на ресурсах “Межівського меридіана”.