П’ятниця, 19 Липня, 2024
UncategorizedПро головнеСпортивний меридіан

Волейбольний турнір у Межівській громаді об’єднав команди трьох областей

Цими днями у Межівській громаді відбувся Міжобласний турнір, присвячений Дню Конституції України за участю команд трьох сусідніх областей: Харківської (селище Близнюки), Донецької (місто Родинське),  Дніпропетровської місто Тернівка та господарі – команда ДЮСШ Межівської селищної громади.

На урочистому відкритті з вітаннями учасниць змагань звернулась директор Центру педагогічних працівників Межівської територіальної громади Іванисенко Лариса Іванівна, яка побажала командам високих досягнень і чесної спортивної боротьби.

Лариса Іванівна, зокрема вручила подяки за професіоналізм та співпрацю досвідченим тренерам-викладачам команд-учасниць: Ляшенкам Миколі Григоровичу та Любові В’ячеславівні (м. Родинське), Черкас Світлані Іванівні (с-ще Близнюки), Решті Володимиру Івановичу і Корсун Ользі Григорівні (м. Тернівка) та куратору волейболу Донецької області Васильченку Вячеславу Леонідовичу.

Також на турнір були запрошені почесні гості заступник директора Межівського ліцею № 1  Іллюшина Оксана Вікторівна та директор Межівської ДЮСШ Данюк Вікторія Вікторівна.

Дуже цікавий та видовищний турнір подарували цього дня юні гравчині шанувальникам волейболу.

Було дуже приємно спостерігати за юними талантами, які віддали на майданчику всі сили:кожна команда прагнула не лише перемогти, але й продемонструвати свою волю до перемоги, стійкість та спортивний  характер.

Тож щиро привітаємо срібних призерок турніру вихованок Галини Мустафівни: Дресь Мілу, Данілову Анну, Свіженець Валерію, Зоц Софію, Панчишину Мєланію, Ченчевич Валерію, Чернову Вероніку, Костирю Валерію, Середу Тамару  та Кривонос Катерину.

Перше місце зайняли дівчата Харківської області, почесне третє місце розділили команди  Родинського та Тернівки.

Кращими гравчинями турніру заслужено було визнано:

– Панчишину Мєланію (Межова),

– Попович Лілію (Близнюки),

– Баутіну Анастасію (Родинське)

Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами та медалями від відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради, кращі гравці були відзначені пам’ятними волейбольними статуетками.

Як відзначила організатор турніру, головний суддя Галина Мустафівна Ткаченко:

“Сподіваємося, турніри такого високого рівня стануть традиційними у нашій громаді – тому, що це не лише змагання… Це – велике спортивне свято,  яке несе в собі такі цінності, як єднання, дружба, повага.

Незабаром вже планується проведення змагань серед старших дівчат 2009-2010 років народження, де будуть запрошені не менш  потужні команди сусідніх областей.

Щира вдячність начальнику відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденко  за підтримку та віру в наших  вихованців. Завжди вдячні за надану спортивну базу директору та щиру гостинність директору Межівського ліцею № 1 Юлії Володимирівні Дроздовій

Звичайно безмежна вдячність нашим ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ за можливість проводити змагання та грати у наш улюблений волейбол!”

Побажаємо ж і ми всім учасницям змагань та їх тренерам сили, терпіння, натхнення та нових  яскравих перемог !