Яким ви плануєте літній відпочинок?

“Межівський меридіан” поспілкувався із жителями селищної ради щодо їхніх уподобань та планів на літній відпочинок.

І хоча карантинні обмеження цілком і повністю ніхто ще не відміняв – душа і тіло так прагнуть бодай на кілька днів відволіктися від буденних клопотів та проблем…

Людмила  (Новогригорівка)

Звичайно, влітку хочеться відпочити. Кудись далеко їхати я не планую.

Короткий відпочинок влаштую собі вдома. Відвідаю навколишні гарні місця, адже у нас є на що подивитися, де гарно провести час.

Річка – найпоширеніше місце для вихідного дня чи відпустки. Там і відпочиватиму.

 

 

 

 

 

Ірина  (Новопідгородне)

 

Не хочеться ні на море, ні за кордон. Мене більше приваблює зелений туризм.

А ще дуже хочеться на річку, в ліс – мрію про відпочинок на природі. Цікаво помандрувати «ближніми маршрутами» – у вихідні дні. І не втомишся, і часу не багато витратиш, і не дорого.

А на Дніпропетровщині є куди поїхати. Тож планую відпочивати так.

 

 

Любов  (Райполе)

Цього року ще не були з дочкою ніде. Зараз дуже зайнята ремонтом удома.

Зазвичай, ми стараємося хоча б раз на тиждень «прийняти водні процедури» – або на місцевих ставках, або на зоні відпочинку «Межівчанка».

Іноді відвідуємо «Перлину степу», там нам дуже подобається. Але дуже хочеться на море!!!

 

 

 

 

Роман (Межова)

Карантин начебто ніхто  ще не відміняв. Тож поїздки на море або далекі екскурсії – не планували. Береженого, як кажуть, Бог береже!

Але відпочити обовязково треба! Бо ж літо на дворі! А креативних ідей у нашої родини вистачає з головою! Коли що, то я багатодітний тато ! (сміється)

Є задум створити у себе вдома  таку собі зону  відпочинку. Плануємо придбати надувний басейн, з деревяних, вантажних піддонів змайструємо щось накшталт шезлонгів. Можливо зонткии якісь…

Впевнений буде круто! До того ж  така зона відпочинку буде нам в нагоді не лише кілька днів, а кожні вихідні чи навіть кожного дня!

Головне – це гарний настрій!

 

Тетяна  (Демурине)

Уже два роки якось не випадало поїхати на море. Тому десь у серпні плануємо на кілька днів. Але це не означає, що чекаємо до серпня. Ми з сім’єю майже щотижня десь відпочиваємо – ліс, річка. Особливо подобається місце відпочинку у селі Іскра Донецької області – дуже зручно все обладнано.

А ще хотілося б у Іванівку на річку, а то були в тамтешньому лісі, а покупатися не випадало.

 

   

Андрій (Межова)

Відпочивати добре і на морі, і на річці і  … коротше, будь-де, де дійсно забудеш  про роботу.

Відпочинок повинен бути в першу чергу безпечним! І я не іронізую, повірте. Дуже часто люди надмірно розслабляються саме у відпустці, забувають про елементарні речі, які можуть зберегти здоровя і життя. Це я вам говорю , як рятувальник…

Про мої плани? Сільський район, аграрний, скоро жнива. Для пожежно-рятувальної частини взагалі літо – гаряча пора і в прямому і переносному значенні. Тому літня відпустка – поки що гарна мрія.

А отже по відпочинку особливих планів немає, продовжуємо працювати. До речі, а якже карантин?..

 

Валентина (Межова)

 

Минулого року була у Святогорську. Багато вражень, задоволена.

Цим літом ще не відпочивала, навіть не планувала ще.

Взагалі, для мене відпочинок – спілкування з дітьми та онуками.

Коли вони приїжджають, ото для мене свято й відпочинок.

 

 

 

Валентина  (Преображенка)

Відпустка цього року буде у вересні. Тому літній відпочинок планується на вихідні та свята. Через карантин дальні поїздки відкладаються. Час і кошти теж трохи перерозподілимо, бо плануємо ремонт. Але короткі мандрівки по району будуть. Хочеться у «Перлину степу», відвідати рідну Слов’янку. Також покупаємося на річці в Іванівці. Ми обговорювали в сім’ї плани відпочинку – якби була можливість, то здійснили б екскурсійний тур по Дніпропетровщині. Адже у нас стільки всього цікавого, а ми всього не бачили.