«Знаком пошани» ДСНС України відзначені троє рятувальників з Межівщини

17-го вересня в Україні відзначають День рятівника.

Це професійне свято тих, хто допомагає в небезпечних ситуаціях і рятує життя.

Сьогодні, напередодні святкування Дня рятівника, відбулось урочисте привітання з професійним святом рятувальників Дніпропетровщини.

Поздоровив рятувальників начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач.

Він подякували надзвичайникам за мужність, професіоналізм і самовідданість, за те, що будь-якої миті вони готові прийти на допомогу та захистити людей від лиха, особливо зараз, коли виникають надзвичайні ситуації, спричинені бойовими діями.

Надзвичайно приємно, що серед кращих рятувальників Дніпропетровщини – і наші земляки, рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини – 59 (Межова).

Нагрудним знаком «Знак пошани» Державної служби надзвичайних ситуацій України нагороджені:

– начальник 59-ї ДПРЧ, майор цивільного захисту Лисенко Сергій Вікторович;

– командир відділення, сержант Петрич Сергій  Олексійович;

– пожежний рятувальник, молодший сержант Лакиза Вадим Васильович.

Під час урочистостей, відзнаку від Головного управління ДСНС отримав ще один представник Межівщини.

Учень Володимирівського ліцею Межівської селищної ради – Дмитро Ребенок відзначений Дипломом у номінації «Глядацькі симпатії» за підсумками обласного етапу  конкурсу дитячих малюнків «Рятувальники – герої без зброї» , що був приурочений  пам’яті Дар’ї Гречищевої та Дню  рятівника.

Мета конкурсу, який проводило Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з Rotary Club Dnipro-Region – формування патріотичного духу, навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження життя, а також популяризація Служби порятунку.

Начальник головного управління побажав рятувальникам здоров’я, миру, благополуччя та щоб завжди поверталися додому, до рідних, здоровими і неушкодженими.