Вівторок, 7 Жовтня, 2025
Важливо!Життя громади

Мешканцям Межівської СТГ, які виїжджають на безпечні території пропонують тимчасове розміщення та фінансову підтримку

Мешканцям Межівської громади Дніпропетровщини, які мають намір виїхати на безпечні території пропонують тимчасове розміщення у Павлограді, благодійну фінансову та гуманітарну допомогу. 
Про це повідомляє виконавчий комітет Межівської селищної ради.
До відома жителів Межівської селищної територіальної громади!
Особи, які самостійно бажають переміститися з території Межівської СТГ на безпечні території для тимчасового проживання, мають право на тимчасове розміщення у Павлоградському пункті тимчасового перебування та отримання благодійної фінансової допомоги для адаптації у місці тимчасового проживання.
Надання допомоги благодійними організаціями здійснюється тільки після попереднього повідомлення громадянами виконавчому комітету Межівської селищної ради про своє переміщення.

(контактна особа: Максімкіна Любов тел. 60-4-28)

На зображенні може бути: текст «yB A y B ΒΑΓΑΙ ቤ ΑΙ BAЖЛИBA EHФOPMAUИR»