Межівська громада включена до переліку громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій

Відповідно до Постанови КМУ від 16 квітня 2022 року №457 “Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської Федерації проти України”, наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 квітня 2022 року (у редакції наказу Мністерства від 14 травня 2022 року):

Межівська об’єднана територіальна тромада включена до переліку громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 12 травня 2022 року.

Межівський селищний голова Володимир Зражевський підкреслив, що включення до переліку допоможе підтримати земляків, які вимушено покинули свої домівки і тепер зможуть отримати допомогу від держави.

– Дякую за підтримку Дніпропетровській військово-цивільної адміністрації, Дніпропетровській обласній раді. Слава Україні! – відзначив він.

Серед інших громад Синельниківського району до переліку увійшли також Покровська селищна, Великомихайлівська та Маломихайлівська сільські ради.