Прощання з Героєм

…І знову у боротьбі з російськими окупантами Межівщина втрачає кращих своїх синів. Цього разу біда прийшла до Демуринського старостинського округу Межівської громади.

Наш земляк, демурянин, механік-водій механізованого батальйону Збройних Сил України Ярослав ФАЛІЙ загинув, захищаючи свою Батьківщину, рідну, дорогу серцю землю, своїх співвітчизників.

Цієї теплої квітневої суботи демуринська громада прощалась із ГЕРОЄМ. Сотні вдячних земляків прийшли, аби віддати останню шану Ярославу. Селище Демурине, буквально, завмерло, проводжаючи свого героя в останню путь. У руках односельчан – яскраво червоні гвоздики та весняно пишні тюльпани…

Селищний голова Володимир Зражевський, представник РТЦК та СП майор Олександр Мацик відзначили, що ми ніколи не забудемо подвиг Ярослава та всіх земляків, які віддали життя за Незалежну Україну! Підтримали маму Ярослава, вчителя Демуринської школи, Ксенію Олександрівну Фалій і колеги…

Багато теплих слів пролунало цього дня, на адресу мужнього та сміливого хлопця, колишнього учня Демуринського школи, який став на захист Батьківщини.

Відповідно до військового поховального церемоніалу, пролунали залпи салюту, а синьо-жовтий прапор рідної країни, за яку Ярослав віддав життя, передали мамі – Ксенії Олександрівні.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!