Звернення депутатів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області

Ми, депутати Синельниківської районної ради, як законно обрані представники народу, в цей важкий для нашої країни час, заявляємо: Синельниківський район був, є і буде невід’ємною частиною незалежної суверенної держави!

Ми різко засуджуємо підступний напад Російської Федерації на суверенну Україну! Вимагаємо світову спільноту визнати збройні сили Російської Федерації – терористичною організацією, а керівництво країни-агресора – військовими злочинцями.

В районній раді зібрані представники шести політичних сил. Але сьогодні кожен з нас відкинув всі протиріччя, що поділяли нас в мирний час. Всі ми зараз знаходимось в одній партії, ім’я якої Україна. Будь-які спроби сіяти ворожнечу через політичні погляди, релігійні вподобання та інше грають на руку ворогу.

Всі гілки влади Синельниківського району, від органів місцевого самоврядування до військової адміністрації, працюють як єдиний механізм. Ми докладаємо максимум зусиль для досягнення нашої перемоги. Підтримуємо наших військових, допомагаємо біженцям, займаємося забезпеченням життєдіяльності мешканців району. Наш район не є ареною бойових дій, тому хочемо звернутися до наших земляків – мешканців Синельниківського району:

Державі дуже потрібно, щоб працювала економіка. Треба ставати до роботи. Триває посівна кампанія. Наші героїчні Збройні Сили роблять все, щоб на територію області та району не потрапив ворог. Завдання мирного населення віддячити їм за це своєю працею!

Тільки в єдності та злагоді ми зможемо подолати ворога!

Слава Збройним Силам України!

Слава українському народу!

Слава Україні!

Затверджено на сімнадцятій сесії Синельниківської районної ради восьмого скликання 29 квітня 2022 року.