Світлана Назарчук: 167 добу Синельниківський район міцно тримає тил

Синельниківщина приймає переселенців, збирає врожай, підтримує захисників та захисниць. В районі стабільно працює вся інфраструктура, в аптеках та магазинах є необхідний запас товарів активно триває підготовка до опалювального сезону. Про це під час брифінгу розповіла голова райдержадміністрації-начальниця районної військової адміністрації Світлана Назарчук.

Аграрії зібрали вже 70 % ранніх зернових, намолочено більше 520 тисяч тонн зерна. На жаль, цьогоріч 2634 га сільгоспугідь не задіяні за призначенням, бо на цих полях можуть бути касетні боєприпаси.

«Громади вже прийняли та розмістили 17,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Людям надається усіляка допомога. Неабияку поміч надають фермери, які опікуються переселенцями та ЗСУ», – зазначила Світлана Назарчук.

Агресор періодично обстрілює район. Під російським прицілом опиняються житлові будинки, школи, дитячі садочки, магазини, сільгосппідприємства. Власники пошкодженого майна отримують допомогу у ліквідації наслідків ворожих влучань, в громадах сформовано резерв будівельних матеріалів, допомагають і благодійні організації.

Готують в районі школи до початку нового навчального року. В освітні заклади записалися більше 100 діток з числа внутрішньо переміщених осіб.