У Межівській громаді попрощаються із захисником України Андрієм Малярчуком, якого вважали зниклим безвісти

Сумні новини знову прилетіли у Межівську громаду Синельниківського району.

Цими днями стало відомо, що Андрій Малярчук, якого вважали зниклим безвісти з жовтня 2022 року – загинув на фронті.

– Трагічна звістка надійшла до Межівської  громади… З глибоким сумом та болем сповіщаємо про загибель нашого земляка, жителя села Новопідгородне Райпільського старостинського округу Андрія Васильовича Малярчука…–  повідомляють у  виконавчому комітеті селищної ради.

Від жовтня 2022 року родина не мала звісток про долю Андрія…

Він був призваний на військову службу у звʼязку з повномасштабною агресією російської федерації.

Після навчання, захищав Україну у складі 115-ї окремої механізованої бригади, боронив східні рубежі: воював за Сєверодонецьк Луганської області, Водяне (Опитне), Донецької області, де і зник безвісті, у жовтні 2022-го.

 Довга дорога додому… Півтора роки родина чекала чоловіка, батька, дідуся … Півтора роки не висихали очі дружини Оксани та доньок… Молились і сподівались до останнього….

На жаль, цими днями стало відомо, що Андрій все ж загинув…

«Старший оператор протитанкового відділення протитанкового взводу Малярчук Андрій Васильович 1977 р.н.., вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, неподалік села Опитне Донецької області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника загинув», – йдеться у офіційному повідомленні.

Увесь трудовий шлях Андрія Малярчука пов’язаний із сільським господарством, за освітою тракторист- комбайнер. Справжній хлібороб, понад 20 років він пропрацював у господарстві «Вектор-Х» села Новопідгородне – комбайнером, механізатором. Надзвичайно старанний, працьовитий, відповідальний…

Щирі співчуття рідним та близьким….

У захисника залишилась дружина Оксана, доньки Діана та Юлія, онуки.

Прощання з Героєм відбудеться 10 травня, у селі Новопідгородне, о 12-й годині.

Світла і вічна пам’ять Герою!