Відважно боронив рідну землю: на фронті загинув фермер з Межівської громади Микола Драган

Трагічна звістка знову сколихнула Межівську громаду…

Захищаючи Україну від російських окупантів, в районі села Новомихайлівка Донецької області 17 грудня 2023 року  загинув наш земляк, житель села Колона Межова – Микола Драган 1975 р. н. 

Практично від самого початку повномасштабного вторгнення росіян він боронив рідну землю  у складі славнозвісної 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади на посаді старшого водія автомобільного відділення десантно-штурмового батальйону.

У Райпільському старостаті повідомляють, що Микола закінчив Райпільську школу, Межівське профтехучилище. Створив власне селянсько-фермерське господарство – «Драгани» та багато років чесною працею господарював на землі.

– Надзвичайно врівноважений, спокійний, любив рідну землю, добре розумівся на техніці. Одним словом – справжній господарник, людина праці….

Загинув наш земляк 17 грудня в районі села Новомихайлівка, що на Донеччині, під час виконання бойового завдання.

«… Вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність загинув 17 грудня загинув під час виконання бойового завдання за призначенням вході ведення бойових дій в районі села Новомихайлівка Донецької області» – йдеться у офіційному повідомленні.

У Героя залишились мама Валентина Григорівна, дружина Наталія Анатоліївна, син Олександр.

Для всієї Межівщини, Райпільського старостинського округу,  села Колона Межова   –  загибель вірного сина, мужнього захисника України  – непоправна втрата…

Щирі співчуття рідним та близьким, сили та Божої підтримки …

Схиляємо низько голови у скорботі та шані перед світлою пам’яттю Воїна.

Ми завжди будемо пам’ятати: якою непомірно важкою ціною здобувається наша воля!

Прощання з Героєм відбудеться 20 грудня у селі Колона Межова о 12-й годині.