П’ятниця, 19 Липня, 2024
ВІЙНА: вторгнення РосіїЖиття громади

За ними майбутнє! Дякуємо, дорогі наші…

Останньої суботи і смаколики, і чудові сувеніри, виготовлені власноруч пропонували жителям та гостям Межової невтомні волонтери з Новолозуватівки. Діана і Каміла Семенюк, Діма Матюхін, Даша Деркач, Даша Бєляєва, Маша Мошик, Даша Карпенко, Оля Світлична.

Їх чергова акція красномовно говорила про те що, вони не збираються зупинятись і, буквально, кожного дня думають: як допомогти хлопцям на передовій. Цінників на столику, прикрашеному патріотичними малюнками, як ми вже звикли, немає. Хто скільки може…

Мета єдина – допомогти землякам зі 108-ї бригади, які захищають Україну.

Цього разу зібрали 8 040 гривень. Загалом, здається, вже понад 23 тисячі гривень!

Цими днями, під час незапланованого візиту наших захисників, встигли придбати за ці кошти багато необхідних речей.

Решта знову буде передана Петру Васильовичу Ляховичу. Він разом з товаришами вирішить, що потрібно насамперед.

– Які чудові діти у нас ростуть, – розчулено відзначив Костянтин, один із бійців-земляків, які вже не вперше відчувають підтримку юних волонтерів. – За ними майбутнє! Така гордість за них… Дякуємо, дорогі наші…

У свою чергу самі волонтери дякують за надані матеріали для виробів (стрічки, резиночки тощо) Наталії Конторіній, Ганні Лизогуб, Юлії Бугай.

Як же приємно, з гордістю спостерігати за земляками-межівчанами, жителями громади, які не проходять повз, вважають за святий обов’язок зробити всій внесок у нашу ПЕРЕМОГУ!

Як бабуся витягує з порожнього гаманця кілька останніх копійчаних гривень, аби бодай чимось допомогти здолати окупантів.

І також захоплюється і дякує дітям, що вони такі молодці! І… відмовляється від смаколика, бо “за нього можна ще вторгувати…”.

Це важко передати словами…