Понад 500 жителів Межівської громади категорії «80 років +» отримали гуманітарну допомогу

Центр соціальних послуг повідомляє, що на сьогодні практично завершено видачу гуманітарної допомоги жителям Межівської громади, яким виповнилося 80 і більше років.

Це стало є можливим завдяки системній роботі та тісній співпраці Межівської селищної ради з  благодійними організаціями та фондами.

Зокрема, дана партія гуманітарної допомоги профінансована Комісією Цивільного захисту та гуманітарної допомоги ЄС та чеською гуманітарною організацією «Людина в біді». 

Це – продукти харчування та засоби особистої гігієни – всього 500 комплектів.

Допомогу отримали люди похилого віку, 80 і більше років як з Межової, так і старостинських округів громади.

Проте, як повідомила заступник селищного голови Ірина Новак, наразі видано вже 550 комплектів гуманітарної допомоги саме цій категорії громадян. В тому числі й за рахунок гуманітарної підтримки Міжнародного Комітету «Червоного хреста».

 – Зареєструвалось дещо більше людей 80 і більше років, але ми шукаємо можливості, щоб всі жителі громади цієї категорії отримали допомогу , – відзначила Ірина Федорівна.

Окрему вдячність хотілось би висловити колективу Центру соціальних послуг Межівської селищної ради (директор – Бут С. В.), на базі якого було організовано комплектування наборів, а також, власне, реєстрація громадян та видача гуманітарної допомоги.

З початку повномасштабної війни колектив Центру виконує просто величезний обсяг роботи саме з внутрішніми переселенцями: взяття на облік ВПО, прийом та координація гуманітарних вантажів тощо .

Довідково: “Людина в біді” – чеська неурядова, некомерційна організація, заснована на ідеалах гуманізму, свободи, рівності та солідарності. Організація працює у сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи.