Привітання з Днем Соборності України

Шановні мешканці району!

Одним з найважливіших днів в історії українського народу по праву можна вважати 22 січня. Він відіграв значну роль у становленні, розвитку та зміцненні української державності, формуванні та утвердженні самостійної соборної країни.

Незважаючи на те, що об′єднавча акція відбулася 103 роки тому, і сьогодні ми розуміємо, що означає слово «згуртованість», бо коли звичайні люди віддають останнє, допомагаючи армії, коли волонтери ризикують життям заради військових, які захищають нашу безпеку, коли молоді хлопці йдуть добровольцями на фронт, щоб співвітчизники могли жити у вільній країні, ми усвідомлюємо, що ми – разом, незважаючи на національність, вік, релігійні переконання.

Міцного здоров’я бажаю всім вам! Миру, злагоди та добра!

Світлана Назарчук,
голова Синельниківської райдержадміністрації

 

 

Шановні жителі Межівської громади!

Щиро вітаю з Днем Соборності України!

Славні сторінки вітчизняної історії, що є в першооснові цього свята, ще чекають належної оцінки та осмислення як громадськістю, так і державними інституціями. І не завжди треба чекати високих постанов чи указів. Саме громадський рух, що завжди відзначався високою свідомістю і палким вболіванням за спільну справу, має ініціювати їх відзначення, долучаючи до пізнання славного минулого якнайширше коло співвітчизників.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої громади та рідної України буде успішно реалізоване.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні мешканці Слов’янської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Сто три роки тому Українська та Західноукраїнська народні республіки урочисто проголосили Акт злуки. Ця подія стала переламною в нашій історії і вирішальним кроком на шляху до незалежності України. Від об’єднання українських земель – до духовної єдності, спільних цінностей, прагнень. За ці ідеали поклало голови не одне покоління співвітчизників. І нині наші бійці на Сході воюють за збереження соборної української землі.

Ми велика родина українців, працьовитих і творчих. Наша міць – у єдності. Тож нехай рідна земля надихає на нові звершення і перемоги.

Бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, добра і миру!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова