Славний ювілей чарівної жінки

26 грудня виповнюється 60 років чарівній жінці, професіоналу профтехосвіти, майстру виробничого навчання ДПТНЗ «Межівське ПТУ»

Маріанні Василівні РИБ’ЯНЕЦЬ.

Маріанна Василівна присвятила своє життя навчанню і вихованню майбутніх кваліфікованих робітників професії «Кухар». За 32 роки роботи в Межівському профтехучилищі викладач вищої категорії професійно-теоретичної підготовки навчила своїй улюбленій професії близько 900 юнаків та дівчат. Спецпредмет «Кулінарія» – один із основних при підготовці майбутніх кухарів. Уміти зацікавити здобувачів освіти, розкрити у своїх вихованцях творчі риси, бажання досконало опановувати обрану професію, формувати професійні компетентності – все це вдається нашій ювілярці.

Родзинкою творчої діяльності Маріанни Василівни є щорічний захист дипломних проєктів випускників професії «Кухар», на яких презентуються національні страви різних країн світу: Японії, Франції, Німеччини, Англії, Туреччини, Польщі, Білорусії, України та багатьох інших. Майстер виробничого навчання Маріанна Василівна зуміла прищепити здобувачам освіти любов до обраної професії. Її випускники працюють на підприємствах громадського харчування в Україні і за кордоном, з повагою згадують свою наставницю, свої роки навчання в ПТУ, дякують за те тепло і знання, які пронесли через роки.

За сумлінну працю, творчість, участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва Маріанна Василівна неодноразово нагороджувалася почесними районними і обласними дипломами та грамотами. Була визнана жінкою-лідером року до 8 Березня.

Колектив ДПТНЗ «Межівське професійно-технічне училище» щиро вітає нашу колегу з її славним ювілеєм, зиче подальшої плідної праці, міцного здоров’я, гарного настрою.