ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

У розпалі довгоочікувані літні канікули. Діти радіють, а ось батькам треба потурбуватися про те, як уберегти свою дитину від будь-якого лиха.

Більшість дітей під час канікул залишається без нагляду дорослих, а враховуючи кількість вільного часу вони починають фантазувати, як його скоротити.

Тому з метою запобігання вчиненню ними правопорушень, злочинів та бродяжництва, профілактиці здорового способу життя серед неповнолітніх, необхідно звернути увагу дорослих на причини скоєння дітьми протиправних дій та не бути байдужими до власних дітей.

Служба у справах дітей звертається до батьків та до тих, хто їх замінює з проханням посилити контроль за поведінкою своїх дітей. Більш цікавиться їх друзями та знайомими, звернути увагу на те, на які сайти заходять діти в Інтернеті та в які ігри вони грають на комп’ютері. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки.

Закликаємо Вас ознайомити своїх дітей з елементарними правилами безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований. Також з метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул особливу увагу зверніть на правила поведінки дітей біля водоймищ та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Шановні дорослі, пам’ятайте, що діти завжди були і залишаються нашим найдорожчим надбанням, гордістю і надією держави. Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав, інтересів дітей, профілактика правопорушень серед дітей – святий обов’язок не тільки навчальних закладів, владних структур, широкої громадськості, а в першу чергу – батьків.

Валентина ЧЕРНИШОВА,
начальник служби у справах дітей Синельникіської райдержадміністрації