Нові шкільні автобуси для Межівської та Новопавлівської громад!

Цього тижня Межівська та Новопавлівська громади отримали нові шкільні автобуси!

Ключі від них начальнику відділу освіти Межівської СТГ Олександру Литвиненку та директору опорного закладу освіти Новопавлівська ЗШ №1 Юрію Білику вручили заступник голови Дніпропетровської облдержадмінстрації Ольга Горб та директор Департаменту освіти і науки Дніпро ОДА Олексій Полторацький.

Як повідомив нам Олександр Олексійович Литвиненко, це вже 4-й новий шкільний автобус, який Межівська громада отримала за останні 3 роки.

Загалом шкільний автопарк Дніпропетровщини цьогоріч поповнили 26 сучасних та комфортних машин. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Дніпропетровська область цьогоріч першою використала держсубвенцію та придбала 26 нових шкільних автобусів. Сьогодні передали громадам другу партію – 13 машин. Вони дозволяють легко та безпечно доставляти дітей з віддалених сіл на навчання», – зазначила Ольга Горб.

«Автобуси дозволять дітям не лише добиратися до школи. А й брати участь у культурних, спортивних, просвітницьких проєктах», – додала начальниця  управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської облради Лілія Гиренко

Автобуси поїхали до Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Синельниківського районів, зокрема і до Межівської та Новопавлівської громад.

У шкільному автопарку Дніпропетровщини вже майже півтисячі автобусів.

Власна інформація