Високе звання «Мати-героїня»

У День матері Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку нагороду отримали 1019 українських жінок.

Зокрема, були відзначені 33 жительки Дніпропетровської області. Серед них і наша землячка, героїня минулорічної публікації «Вона працює… мамою!» Людмила Воробйова з Райполя.

Десятеро дітей народила і гідно виховала пані Людмила. Роботящі, скромні, чуйні – такі вони, брати і сестри Воробйови. Бо мама прищепила їм найкращі людські риси. Вона пишається своїми дітьми, а вони її щиро люблять. Це сімейна традиція в родині.

Нещодавно довелося спілкуватися з мамою самої Людмили, Іриною Сергіївною. Вона теж пишається дочкою, дякує Богу і долі, що та виросла такою, як є. А донька дуже любить і поважає пані Ірину за все, що та дала їй, чому навчила.

Мабуть, саме такі люди, такі матері, гідні високого звання «Мати-героїня». Бо бути справжньою мамою – то, дійсно, героїзм!

«Межівський меридіан» щиро вітає райпільчанку Людмилу Воробйову із заслуженою відзнакою і бажає всього найкращого родині!