Нові швидкі допомоги для Межівської підстанції!

Бригади екстреної медичної допомоги, які обслуговують громади колишнього Межівського району, отримали ключі від 4 нових карет швидкої допомоги.

На сучасних машинах Citroen Jumper з кінця вересня працюють 27-а та 30-а (Межова), а також 28-а (Слов’янка) та 29-а (Новопавлівка) бригади. Таким чином, автопарк «швидких» Межівської підстанції повністю оновлено!

Як розповіла старший фельдшер, Заслужений працівник охорони здоров’я України Валентина Матвіївна Кириченко, Межівська підстанція сьогодні працює у складі відокремленого структурного підрозділу Павлоградської станції екстреної медичної допомоги КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради. Стаж роботи Валентини Матвіївни у «швидкій» складає вражаючі 50 років!

– Це для нас справжнє свято! Свято, на яке ми чекали дуже давно, – говорить вона. – Ми транспортуємо хворих на великі відстані: Першотравенськ, Павлоград, Ігрень, лікувальні заклади обласного центру – Дніпра. Тому наші машини повинні бути швидкі і мати сучасне обладнання, аби хворі отримували необхідну допомогу.

Сьогодні екстрену допомогу жителям Межівщини надають 36 працівників Межівської підстанції, з них 16 фельдшерів (по 4 у кожній бригаді), 4 молодших сестри та 15 водіїв.

Мало хто знає, але за час проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил межівськими бригадами перевезено близько 2000 поранених українських бійців!

Щодо нових «швидких», то вони відповідають національному стандарту й оснащені всім необхідним медичним устаткуванням: є системи подачі кисню, апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, електрокардіографи, пульсоксиметри, інфузомати та засоби для транспортування пацієнтів.