Новий навчальний рік розпочався!

Першого вересня поточного року за парти в закладах освіти Зорянської та Словʼянської сільських рад сіли 394 учні.

З метою організованого початку 2020-2021 навчального року напередодні було здійснено моніторинг готовності закладів освіти Межівського району. Голова райдержадміністрації Кутній С.В., заступник голови райдержадміністрації Богдан С.В., в.о. начальника Межівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Бакаляр Ю.О. та голова Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Матюхіна Л.І. побували у загальноосвітніх школах в Словʼянці та Зоряному.

Вони перевірили готовність навчальних закладів до нового навчального року, оглянули котельні, харчоблоки, приміщення, пришкільні території, ознайомилися з навчальними планами роботи тощо. Підсумовуючи побачене, моніторингова група прийшла до висновку, що заклади загальної середньої та дошкільної освіти Слов’янської та Зорянської сільських рад мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього  процесу у  новому 2020/2021 навчальному році.

 

Завдяки  перерозподілу коштів державної освітньої субвенції здійснено улаштування систем автоматичної пожежної сигналізації, систем оповіщення та управління евакуації людьми в РКЗО «Слав’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» та РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (1 млн. 256 тис. грн).

В РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» завершено роботи з технічного переоснащення системи опалення (1 млн. 91тис. грн.), здійснено ремонт дворової вбиральні (70 000 грн.); завершено ремонт покрівлі вестибюля закладу (151,5 тис. грн.), придбано матеріали для поточного ремонту та організації якісного та безпечного начального процесу на загальну суму 20.5 тис. грн. До кінця поточного року будуть замінені вікна у шкільній їдальні (147 тис. грн).

В РКЗО «Слав’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» відремонтовано покрівлю двоповерхової частини будівлі закладу та шкільної котельні (52,16 тис. грн.), проведено коригування проекту «Термомодернізація будівлі. Капітальний ремонт покрівлі, системи опалення та фасаду з утепленням СЗШ с. Слов’янка» (103 тис. грн.) – на сьогодні вже визначено переможця виконання робіт. Придбано матеріали для поточного ремонту, миючі та дезінфікуючі засоби на загальну суму 41,3 тис. грн.; мотокосу; стільці для актової зали на суму 50 тис. грн.

Напередодні нового начального року, базі РКЗО «Слав’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» відбулася нарада керівників освітніх закладів Словʼянської та Зорянської сільських рад. На серпневу зустріч завітали голова райдержадміністрації Кутній С.В., перший заступник голови райдержадміністрації Богдан С.В., завідувач сектору освіти, сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації Сипченко Л.І., методисти сектору освіти, сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації Бугайов О.І., Фостенко Т.І.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся голова райдержадміністрації Кутній С.В., який привітав учасників зібрання з новим 2020/2021 навчальним роком та детально проаналізував стан фінансового забезпечення освітніх закладів Словʼянської та Зорянської сільських рад.

Завідувач сектору освіти, сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації Сипченко Л.І., надала вичерпну інформацію діяльності закладів освіти в умовах пандемії та організацію безпечного освітнього середовища.

Керівники закладів освіти району обмінялися досвідом та отримали рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному року та роботи з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту.

Підготовлено за матеріалами сектору освіти, сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації