Представлено голову Межівської райдержадміністрації

16 грудня офіційно представлено новопризначеного голову Межівської районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Кутнього.

На зустріч були запрошені депутати місцевих рад, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

Привітати очільника райдержадміністрації з призначенням прибула заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірина Олегівна Грицай. На початку зібрання вона зауважила, що це призначення – свідчення високої довіри від Президента України, керівництва області.

– Рада представити жителям громади нового керівника районної адміністрації. Сподіваємось, вони плідно та сумлінно працюватимуть задля економічного, соціального, культурного розвитку Дніпропетровщини» – підкреслила вона.

Натомість, у своєму виступі Сергій Кутній зауважив, що на посаду вступає з одним наміром – працювати на благо району:

Вступаючи на цю посаду, я чітко усвідомлюю рівень відповідальності, яку вона вимагає. Гарантую вам єдине – порядність, чесність і відкритість, – зазначив новопризначений голова РДА. – Важливим питанням сьогодні є завершення процесу децентралізації, стабілізації економіки, тож саме в цих напрямках необхідно спрямувати зусилля.

Також від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу районної ради новопризначеного голову РДА поздоровив голова райради Халимендик П. О., який побажав насамперед успіхів, і в той же час терпіння й виваженості у вирішенні завдань розвитку економіки та соціальної сфери району.

Після завершення офіційної частини новопризначеному очільнику райдержадміністрації від імені громади району презентували картину – вишитий бісером герб Межівщини.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 11 грудня, Сергій Вікторович Кутній призначений на посаду голови Межівської райдержадміністрації.

У 2008 році він закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит». У 2018 році закінчив Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». До призначення на посаду голови районної державної адміністрації Сергій Вікторович очолював фермерське господарство «Урожай-2014». Близько двох років був керівником відокремленого підрозділу громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» у Межівському районі. Протягом двох скликань працював помічником депутата Дніпропетровської обласної ради.

Євген Травневий